Üst
Kaptan43

G.Saray'da Skandallara Bir Yenisi Daha Eklendi.

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan

Sarı-Kırmızılı kulübün iki çalışanı Arena Stadı'nın kuzey tribünü otoparkında ilişkiye girerken yakalandı.

Galatasaray'da skandalların ardı ardası kesilmiyor. Takvim Gazetesi'nin haberine göre, Sarı- Kırmızılı camiada ortaya çıkan son olay dudak uçuklatacak cinsten. İddiaya göre Galatasaray kulübünün iki çalışanı Ali Sami Yen Spor Kompleksi TT Arena Stadı'nın otoparkında cinsel ilişkiye girdi. "Kuzey tribünü P2 otoparkında" akşam karanlığında yükselen sesler üzerine otoparkta bulunan güvenlik görevlileri cinsel ilişkiye giren çifti bir arabanın içinde bastı.

GÜVENLİKÇİLERE 'KONUŞMAYIN' UYARISI

Otopark güvenliği bu skandalı rapor ederek yönetimi olaydan haberdar etti. Son kongre öncesi yaşanan olay Aysal tarafından örtbas edilirken, güvenlik görevlileri "Olay hakkında kesinlikle konuşmamaları" konusunda uyarıldı. Ancak olay daha sonra kulüp içinde dilden dile dolaşmaya başladı. O dönem görev yapan bazı yöneticilerin de skandalı öğrendikleri ortaya çıktı.

KURUMSALLAŞMA DERKEN SIKINTI ÇIKTI

Olayı duyan kulüp üyeleri de bir önceki yönetim kurulundaki üyelere mektup ve mail yazarak bu rezaletten duydukları rahatsızlığı dile getirdiler. Kongre süreci sırasında yaşanan olay "Kurumsallaşma!" adımları atan Ünal Aysal'ı zor durumda bıraktı. Kongre sırasında iki personelin görevlerine devam ettikleri ve olayın sıcaklığını kaybettikten sonra işten çıkartıldıkları öğrenildi.

ESKİ YÖNETİCİ DE YAŞANAN OLAYI DOĞRULADI

TAKVİM, olayı öğrendikten sonra bir önceki yönetimde görev yapan isimlerle temasa geçti. İsminin açıklanmasını istemeyen eski bir yönetici olayı doğrularken, "Ben şimdi bir şey söylersem yanlış olur. O dönem öyle bir olay yaşandı. Ancak Başkan konuyu örtbas etti. Ben fırsatçı gibi ortaya çıkıp bir şey söyleyemem" dedi.

AYSAL 'G.SARAY SEKSİ KULÜP' DEMİŞTİ.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, katıldığı bir televizyon programında "Galatasaray seksi bir kulüp" demiş ve bu söz o dönem, Sarı-Kırmızılı camiada büyük tepkilere yol açmıştı. Böylece gerçek ortaya çıkmış oldu.

GALATASARAY'DAN YALANLAMA

Galatasaray Spor Kulübü 'Arena'da seks skandalı' haberlerini resmi siteden yalanladı. Açıklamada, "Bugünkü Sabah ve Takvim gazetelerinde aynı kişinin imzasıyla yayınlanan “Arena’da Skandal” ve “Arena skandalına Aysal sansürü” başlıklı yazıların bir süredir yayın organlarında sürdürülen maksatlı bir politikanın bir başka tipik örneğini teşkil ettiğini, baştan sona hayal mahsulü olduğunu ve kimler tarafından üretildiğinin tüm camiamız tarafından bilindiğini belirtmek isteriz." denildi.
 
Geri