İncinmişsin dedi (+18)

Arkadaşım bunu bana gönderdiğinde bayağı kahkaha atmıştım :D

Bizim mahallemizde bi Murat abi var, o gözümün önüne geldi de bayağı komik kendisi de :D

3.5 yıllık bir ilişkim vardı, evlenmeyi düşünüyorduk ve aldattı. Psikoloğa gittim, psikolog da arkadaşımın kardeşi. Anlatıyorum bayağı bayağı durumu, abi sen de biraz abartıyon mu nörüyon dedi (kayseri şivesi), aşırı samimi geldi sohbeti ve daha sonraları sakatat yemeye gidiyorduk kellecilere :D

Böyle de bir anım, niye anlattım ben de bilmiyorum valla :D

Allah her ayrılıktan sonra kelleciye gitmeyi nasip etsin inşallah. hahaha gerçekten güzeldi.

Hikayenin başı ve sonu oldukça bağlantılı :D tebrikler hahaha

Adam psikolog, işinde bayağı uzman ama beni çok sever sağ olsun. Canım sıkkın, seansım var. Düşünüyorum ki otururuz kafamdaki soruları çözeriz. Oturur oturmaz, abi akşam 9-10 halı saha maçı var seni de söyledim gözünü seveyim gel, hem kafan dağılır. dedi.

Benim üzerimde çok entresan şeyler uyguladı diyebilirim ama sanırım işe de yaradı :D çok kafamı dağıttı, pes falan oynamaya götürüyordu beni.

Hocam arkadaşın nişanlısı ile arasındaki sorunları dinlerdim. Daha anlatsam neler neler, psikoloğa derman oldum resmen :D

Şu şekilde anlaşmıştım, o beni tedavi edecek ben ise ona kurumsal bir scriptli site kurduracaktım.

Daha sonra şuna döndü olay; amaaannn boş ver abi siteyi, yiyelim, içelim, gezelim...

Ben ne alkol, ne sigara tüketirim pek eğlence yönünde iyide değilim, eğlenemem yani :) her haftasonu ürgüp'e gidelim diyordu.

6 ay oldu, bana dönmüş diyor ki: abi senin birşeyin yok, benden iyisin diyor. - tabii senden iyi olurum dedim, tüm hayatını dinledim, halime şükrettim dedim.

Tanıdıkla iş yapılmaz lafının bir numaralı ispatıdır :D

Şaka bir yana severim ama çocuğu gayet iyidir, pandemiden dolayı görüşemesekte araşırız :)

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Veteriner ‘ölür’ dedi, bahçe hortumundan yaptığı damarla atını kurtardı
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Kişisel Gelişim Hikayeleri
  • 0    536
Dedi!
  • M
  • Muhtazaf,
  • Sohbet Odası
  • 1    2K
Allah ac "O'nu Sevin" Dedi