Kadınlara şok çağrı!

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Katılım
16 Nisan 2013
1.jpg


"41 gün boyunca ilişkiye girmeyin!"

KONYA merkezli Şefkat-Der Genel Başkanı Hayrettin Bulan, kadın cinayetleri ve kadına karşı şiddeti protesto etmek için, kadınları 1 Mayıs'tan itibaren 41 gün boyunca cinsel ilişkiye girmeme, ev işi ve ütü yapmama grevine davet etti.

Kadın cinayetleri ve şiddetlerini önlemek için, derneğe bağlı kadın sığınma evinde barınan şiddet mağduru kadınlarla çok sayıda eylem yapan, son olarak da 'Erkek genelevi' kurulmasını önerenHayrettin Bulan, bu kez de kadınları 'Cinsel ilişkiye girmemeye' davet etti. Greve çağrı ile ilgili ilk etkinliklerini 22 Nisan Pazartesi günü İstanbul Taksim Meydanı'nda yapacaklarını anlatan Bulan, kadın cinayetlerinin göz göre göre geldiğini, katillere tahrik, iyi hal indirimi uygulanması ile cinayetlerin adeta teşvik edildiğini savundu. Bulan, "Kadınlara şiddet uygulayanların tutuksuz yargılanmasını, tecavüzü protesto etmek, kadın cinayetleri, kadına şiddet, taciz, tecavüz olaylarını sonlandırmak için yürütme, yasama, yargı organlarının görevlerini tam olarak yapmaya teşvik etmek ve erkek egemen zihniyetteki çarpıklıkların adaletsizliklerin düzelmesi, kadın erkek eşitliğinin her alanda sağlanması amacıyla Şefkat-Der olarak, 1 Mayıs 2013 itibariyle Türkiye ve tüm Dünyada eş zamanlı olarak 41 gün süreli cinsel ilişkiye girmeme ev işi yemek ütü yapmama grevi çağrısında bulunuyoruz" dedi.

Bulan, grev çağrısı içinde dünyanın her yerindeki sivil toplum örgütleriyle temasa geçerek eş zamanlıgrev yapmayı planladıklarını kaydetti.

'Cinsel ilişki grevine' hayat kadınlarının da katılmasını isteyen Bulan, ''Bu grevde çeşitli risklerin olacağının da bilincindeyiz. Mesela cinsel greve dayanamayan erkekler tecavüzlere yeltenebilecek, hatta bazıları tecavüz edeceklerdir. Gerçekleşebilecek tecavüzleri de bu grev kararına bağlamamak gerek" dedi.
Kaynak
 
Eger bu grev tutarsa erkekler yandiniz.:haha:
 
Baskan "Salvar Davasi" filminden kopya cekmis.:D
 
Baskan "Salvar Davasi" filminden kopya cekmis.:D

Bu grev bir tutarsa özel evdekilerin ve devlet ekonomisi yükselir. Ve belkide tecavüz artabilir tabi suclusu bizler olmayiz hani sekerparede diyor ya ya hanim zorladiysa hanimlar zorlamis oluyorlar bu durumda hahaha
 
Bunlar da ilginizi çekebilir...
Geri