Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
16 Nis 2013
1,780
402
83
    Portal konusu Öne çıkan konu
Buyurun Arkadaşlar, Kapıkule, İpsala, Hamzabeyli, Pazarkule ve Dereköy Gümrük Kapılarımızı sizler de canlı izleyebilirsiniz.

Görüntüler yaklaşık 30 saniyede bir yenilenmektedir.

Kapıkule

Kapıkule - Yolcu Giriş Peronları
Kapıkule - Yolcu Çıkış Peronları
Kapıkule - Giriş-Çıkış 2 (Türkiye Tarafı)
Kapıkule Edirne Yolu
Kapıkule - Tır Giriş Çıkış 2 (Bulgar Tarafı)

İpsala

İpsala - Türkiye Tarafı
İpsala - Yunanistan Tarafı

Hamzabeyli

Hamzabeyli - Türkiye Tarafı
Hamzabeyli - Bulgaristan Tarafı

Pazarkule

Pazarkule - Türkiye Tarafı
Pazarkule - Yunanistan Tarafı

Dereköy

Dereköy - Bulgaristan Tarafı

Goruntuler Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü sitesinden alinmaktadir.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü

Alttaki gümrük kapilari canli görüntüleride 30 saniyede bir yenilenmektedir.

Hirvatistan ve Cevre ülke gümrük kapilarindan canli görüntüler.

Sirbistan, Hirvatistan, Macaristan, Kuzey Makedonya, Bulgaristan gümrük kapilarindan canli görüntüler.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ugur

Celik

Emekli Admin
8 Nis 2013
1,497
51
48
Gece yarisi olmasina ragmen çok fazla yogunluk var.Allah gurbetçilerimize sabir versin.

28.08.2013 - 23:48:20 itibariyle Kapikule'deki son durumdan bir fotograf.

Kapikuleden geçtikten sonra sitemizi ziyaret eden gurbetçi arkadaslarimiz varsa,çikis sirasinda yasadigi problemleri bizimle paylasmasini rica ederiz (Mümkünse tarih ve saat belirterek).Üye olma zorunlulugu yoktur,misafir olarak yorumlarinizi bizimle paylasabilirsiniz.Tek yapmaniz gereken sey,yazdiginiz yorumu göndermeden önce güvenlik bölümünde sorulan basit bir soruyu cevaplamaktir.
Tesekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Kaptan43
M

Misafir

Misafir
35 derece sicagin altinda en az 3 km'lik kuyrukta saatlerce bekledik.protesto etmek için kornaya basanlar oldu ama sinirlenen gumruk gorevlileri islemleri dahada yavaslatti

23 agustos 2013, saat 14.00 siralari

• Beğen

MURATS44

topragizbiz.com
16 Nis 2013
5,134
623
113
haburdan bu trafa geliş gibi. hiç çekilmiyor. 45 sat bekledğimizi biliyorum. sıcakta . üstelik wc sorunu olan bir yer. kontrol noktasının ötesine yapmışlar. geçirmiyorlarda. yine burası iyiymiş.

M

Misafir

Misafir
S.a arkadaslar ben bugün gece yola cikacam ama gümrüklerin hepsi dolu imis tercihim kapikule bizim gurbetciler olarak cilemiz bitmez diyorum bulgar lar gümrük yenilemesi yapiyormus bula bula yaz sonu nu buluyorlar inanin mahsus yapiyorlar herkese saygilar ve slm ayhan.....

• Beğen

Ugur

Administrator
8 Nis 2013
6,019
871
113
S.a arkadaslar ben bugün gece yola cikacam ama gümrüklerin hepsi dolu imis tercihim kapikule bizim gurbetciler olarak cilemiz bitmez diyorum bulgar lar gümrük yenilemesi yapiyormus bula bula yaz sonu nu buluyorlar inanin mahsus yapiyorlar herkese saygilar ve slm ayhan.....
Su an gumruk hala kalabalik gorunuyor. Allah kolaylik versin...

• Beğen

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
16 Nis 2013
1,780
402
83
Kalabalik ne demek Ugur üstadim kalabalik hic azalmiyor hala dolu ipsaladada ayni durum var. Edirneye dogru 15km kuyruk var. Allah yardimcilari olsun havayi serinletsin yeter onlara yoksa 35- 40 derece sicakta mahvoluyor insan

MURATS44

topragizbiz.com
16 Nis 2013
5,134
623
113
bomboş. bunlarda fazla kalmaz. 1 saate hepsi geçmiş olur ama arkadan gelenler boş bir kapıda , ne şanslıyız derler :)