Kürt Katliaminin Yürüyüsünün Arkasındaki Capanoglu

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Katılım
16 Nisan 2013
Hakkari'de, KESK Şubesi üyelerinin Rojava olayları için düzenledikleri yürüyüşte kullandıkları fotoğraf Erzurum depremine ait olduğu ortaya çıktı.
Hakkari'de önceki gün, Suriye'nin kuzeyindeki Kürt nufüsün yaşadığı Rojava'da yaşanan olayları kınamak amacıyla yürüyüş düzenleyen Kamu Emekçileri Sendikası (KESK) Şubesi üyeleri, açtıkları pankartla bir skandala imza attı.

ERZURUM DEPREMİNE AİT ÖDÜLLÜFOTOĞRAFI KULLANDILAR

BDP ile bazı sivil toplum temsilcilerinin de desteklediği eylemde Erzurum depremine ait ödüllü bir fotoğrafın Rojava katliam görüntüsü olarak kullanıldığı otaya çıktı. Söz konusufotoğraflı pankartın arkasında yapılan basın açıklamasında "Rojava halkları, insanlıktan nasibini almamış ve tüm Suriye halkına ihanet eden çeteci grupların saldırılarına uğramaktadır" açıklaması yapılmıştı. Bu eylemde Hakkari Milletvekili Adil Zozani, Belediye Başkanı Fadıl Bedirhanoğlu, İl Başkanı Rahmi Kurt'un daaralarında bulunduğu BDP'liler de yer aldı.

FOTOĞRAF WORLD PRESS ÖDÜLLÜ

1155 kişinin hayatını kaybettiği 1983 Erzurum-Kars depreminde çekilen fotoğrafta, 5 çocuğunu yitiren bir anne, çocuklarının çamurlu cesetlerinin başında feryad ederken görüntüleniyor. Bu kare ile muhabir Mustafa Bozdemir World Press Photo ödülü almıştı.
 
hayatları sahte dingillerin. Dingil demek bile ayıp ya. o bile işe yarıyor. bu bdp tam terörist. milletvekilinden en alttakine kadar. adi yaratıklar. utanmadan yaptıkları açığa çıkınca yüzleride kızarmıor yüzsüzlerin.
 
En hafif tabiriyle "Dingiller" dedigimiz BDP'lilerin aslinda uyusturucu tacirlerinin sözcüsü oldugunu yakin zamanda anlayabildik.Hint keneviri yetistirilen bölgeye jandarmanin yaptigi baskinlara karsi bile köylüleri ayaklandirdilar.çikarlari ugruna yüzlerce kürt'ü bile ölüme gönderir bunlar.

Depremde yavrularini kaybetmis bir annenin feryadini bile kirli emelleri için kullanmakatan çekinmiyo bu reziller.
 
Bunlar da ilginizi çekebilir...
Geri
Üst