Psikoloji Eğitimleri - Psikolog Marketi

bugrahan234

Yeni Üye
Katılım
23 Ocak 2022
Yaş
31
Psikoloji eğitimleri ile mesleki kariyerinde ilerlemek isteyen öğrenci ve profesyonellerin tercihi olan Psikolog Marketi 2019 yılında ARES Akademi bünyesinde İstanbul'da kurulmuştur. Psikolog Marketi, SSL korumalı alışveriş sitesi formatında olup, ETBİS'e kayıtlı bir firmadır. Ayrıca 3D Secure, İyzico alyapısıyla güvenle ödeme yapabilmenize olanak tanır. 12 aya varan taksit avantajlarımızla bütçe dostu psikoloji eğitimlerimizden sizler de yararlanabilirsiniz.

Psikolog Marketi, terapi eğitimleri dışında psikolojik test eğitimleri ve insan kaynakları eğitimleri hizmeti de vermektedir. Web sitemiz üzerinden ihtiyacınız olan psikoloji eğitimini tek tıkla satın alarak indirebilir ve ömür boyu kullanabilirsiniz. Uygulayıcı sertifikanız satın alım işleminizi gerçekleştirmenizden sonra maksimum 1 iş gününde tarafınıza isim-tarih ile düzenlenip mail olarak gönderilmektedir. Dilerseniz siz uygulayıcı sertifikanızı ozalitçide çıktı aldırabilirsiniz.

Psikolog Marketi'nde tüm terapi eğitimleri uygulayıcı sertifikalı olup dijital kaşe ve imzalıdır. Özel ve devlet kurumlarında iş bulma sürecinizde size yardımcı olacağı gibi mesleki yaşantınızda bilgi birikiminizi de artırmanıza olanak tanımaktadır. Psikolog Marketi'nin bir diğer avantajı ise bütçe dostu ve ekonomik fiyatlardadır. Psikoloji eğitimlerinden tüm psikoloji öğrencilerinin faydalanabilmesi temel amacımızdır. Ayrıca kargo beklemeden sertifikalı eğitimlerinizi anında satın alıp indirebilirsiniz. Bu da siz değerli öğrencilerimize zaman kazandırır. Psikoloji eğitimlerimizin çoğunda materyaller de ücretsiz olarak indirdiğiniz eğitim klasörünün içinde gelmektedir. Böylelikle materyallere de ekstra para vermezsiniz ve bir ömür materyallerinizi kullanabilirsiniz.

Her türden görüş ve önerilerinizi 7/24 olarak müşteri temsilcimize aktarabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.
 
Üst