• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Terör kardeşi partiler - Serkan ÜSTÜNER

MURATS44

topragizbiz.com
#1
CHP ve HDP artık terör kardeşi partiler olarak tarihteki yerlerini alacaklar.

Birinin doğum sebebi terör, diğeri de Kılıçdaroğlu döneminde devşirildi ve özellikle şehirlerdeki terör olaylarını gerçekleştiren örgüte yaslanmayı tercih etti. Evet CHP ve HDP biri terör örgütünün siyasi uzantısı olarak kuruldu. İşte hikaye DEP'le başladı sonrasında alfabede ne kadar harf varsa kullanıldı en son hali HDP bir de DBP var. O da onun yerel unsurları temsil eden terör partisi.

CHP, malum Mustafa Kemal'in devlete bir parti lazım diyerek kurduğu oluşum. Gerçekten de Kılıçdaroğlu döneminde kadar kurulduğu çizgide devam etti.

Başörtüsü düşmanlığı, kılık kıyafete müdahale, cami kapatma, Kur'an kurslarını yok etme, her darbeyi desteklemek ve ardından azınlık hükümeti kurmak v.s Gerçekten bu çizgiyi Kılıçdaroğlu'na kadar bozmadı.

Kılıçdaroğlu da CHP'nin omurgasını korurken yanına bir de mezhepçi bir anlayışla terör örgütü sempatizanlığını ekledi.
Böylelikle kuruluş felsefesinden uzaklaşarak Atatürk'e ihanet ettiler.

İki gün önce İstanbul'da gerçekleşen terör eyleminde iki kadın terörist Bayrampaşa'da bulunan çevik kuvvet binasına el bombası ve uzun namlulu silahlarla saldırdılar.

Bir kamikaze saldırısı olan bu menfur olaydaki iki kadın teröristin kimliği belli olunca bir anda gözler Gürsel Tekin'e, Mahmut Tanal'a ve Kılıçdaroğlu'na çevrildi.

Gürsel Tekin'in bu teröristlere 'Kardeşim' dediği kayıtlara geçerken, Mahmut Tanal isimli vekilin de terör örgütünün propagandasının yapıldığı alanda oturma eylemi yaptığı tespit edildi.

Son olarak sahneyi assoliste bırakalım: CHP'nin en genel başkanı Kılıçdaroğlu pankart açan terörist Berna Yılmaz için “Parasız eğitim isteyen öğrencileri örgüt üyesi yapanlar, Hrant Dink’i öldürenleri örgütsüz yargılıyorlar.

Bu AKP’nin adaletidir”

Tüm bu olaylar bu şekilde vuku bulurken Cumhuriyet adlı müstemleke basın organında 'Kadınlar polislere saldırdı' diye haber geçerken HDP 'toplu halde' Cuma namazı kılmaya çalışıyor, yoldaşları öldürülen Figen ise ortalıklarda gözükmüyordu.
Bir son dakika bandında Demirtaş ile 5 vekil hakkında hazırlanan fezleke Başbakanlığa ulaştı haberi vicdanları az da olsa rahatlatıyordu.

Mardin’in Dargeçit İlçesi’nde teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen askerlerden 34 yaşındaki Jandarma Astsubay Üstçavuş Abdil Kadir Çelik, memleketi Manisa’nın Gördes İlçesi’nde son yolculuğuna uğurlanırken bir yakının kucağında babasının musalla taşındaki tabutunun üstündeki fotoğrafını öpen şehidin oğlu 6 yaşındaki Efe Çelik, babasıyla oynadığı oyunları hatırlayarak döndüğü annesine tabutu gösterip, "Babam küçük kutuların içine girip çıkıyordu. Şimdi büyük kutuya girmiş, ne zaman çıkacak anne" demesi fezlekenin artık kutuya sığmayacağını bizlere gösterdi.
 

Reklam

 • Türkiye'de Camiye Çevrilen Kiliseler
  Ugur Ugur
  Geçmişten günümüze birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Anadolu toprakları, birçok inancın da ibadet ettiği bir yer olmuştur. Ülkemiz topraklarında yaşayan topluluklar ibadet edebilecekleri...
 • 2018 Yılı Dini Günler ve Bayramlar Listesi
  Ugur Ugur
  2018 Yılı Dini Günler ve Bayramlar Listesi Üç Aylar başlangıcı 19 Mart 2018 Pazartesi Regaib Kandili 22 Mart 2018 Perşembe Miraç Kandili 13 Nisan 2018 Cuma Berat Kandili 30 Nisan...
 • National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar
  Ugur Ugur
  Konya, Beyşehir'de bir balıkçı donmuş göle ağ atıyor. Beyşehir Gölü, Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü. Tıknaz İzlanda atları kendine has bir görünüme sahip. “Gördüğüm en nazik, en...
 • Tarih Boyunca Türklerin Kullandığı Kılıçlar
  Ugur Ugur
  Bir zamanlar savaşların kaderini belirleyen tek silah kılıçlardı. Türk tarihinde de önemli zaferler bu kılıçlarla gelmişti. İşte o kılıçlar... Dımışki Kılıcın ismi, dünyanın en sağlam...
 • Fazla Bilinmeyen İlginç Müzik Aletleri
  Ugur Ugur
  Yaybahar, Çağlama, Glass Armonica, Theremin, Elasticsynth, AlphaSphere, Eigenharp, BeatBearing, Hydraulophone, Tenori-On, Hang, Kalimba, Array mbira.... Eminim bu aletlerinin çoğunun ismini daha...
 • Kapıkule ve Diğer Gümrük Kapılarını Canlı İzleyin - 2018
  Kaptan43 Kaptan43
  Buyurun Arkadaşlar, Kapıkule, İpsala, Hamzabeyli, Pazarkule ve Dereköy Gümrük Kapılarımızı sizler de canlı izleyebilirsiniz. Görüntüler yaklaşık 30 saniyede bir yenilenmektedir. Kapıkule...

Facebook