Türkiye'deki Uçak ve Helikopter Kazaları

MURATS44

topragizbiz.com
yeşil yoldaki özel yetenek gerçekçi :) Bana göre de bilim kurgu ve aksiyon. Diğerlerinide keyifle izledim. Esaretin bedeli mükemmel bir film. Güzel olan her filmi izlerim ama keyifle izlediğimde bilmkurgu aksiyon mnacera.

Mesela şu an vikingleri izliyorum. Kan yok, vahşey yok :D kavga savaş hiç yok. :D

MURATS44

topragizbiz.com
evet dizi. vikinglerin tarihinde şiddet asla yok. idam kesinlikle yok. Baltayla adam da öldürmüyorlar. güzel film. çay, sigara, çeeerdek , leblebi ve iğde eşliğinde izliyorum.

Tevfik

Üye
evet dizi. vikinglerin tarihinde şiddet asla yok. idam kesinlikle yok. Baltayla adam da öldürmüyorlar. güzel film. çay, sigara, çeeerdek , leblebi ve iğde eşliğinde izliyorum.

Afiyet olsun abi, iyi seyirler dilerim :)

Netflix'te izleyeceksen eğer Blacklist öneririm, Raymond "Red"Reddington diziye ayrı bir hava katıyor. Burasıda silahlı falan ama James Spader diziye muhteşem bir hava katıyor.

Tevfik

Üye
Abi çerez tadında eğer izlemek istersen After Life tavsiye edebilirim. :)

Bizim dizilerin çoğu saçma geliyor. Güncel dizilerde Gönül Dağı diye bir dizi var TRT'de oynuyor arkadaşım çok övdü onu izleyeceğim. Biraz da benim tarzımı biliyor kendisi, bakalım nasıl olacak :)

MURATS44

topragizbiz.com
türk dizilerimi.... aman aman kalsın. hiç izlemem daha iyi.
Türk dizileri
1- Filinta
2- Payitaht
3- Diriliş Ertuğrul
4- Kuruluş Osman
5- Uyanış Büyük Selçuklu
6- Mangal Vadisi

Başkasını değil izlemek. Tv de görsem anında kapatırım