Özel Seks Parkı Kamuoyuna Tanıtıldı

İsviçre'nin Zürih kentinde merakla beklenen "seks parkı" projesi kamuoyuna tanıtıldı. Parkta bulunan ahşap "seks kabinleri" İsviçreli erkeklerin seks işçisileriyle buluşmaları için dizayn edildi. Proje halk oylamasıyla hayata geçirildi. Parkta...

 1. #1
  Özel Seks Parkı Kamuoyuna Tanıtıldı
  İsviçre'nin Zürih kentinde merakla beklenen "seks parkı" projesi kamuoyuna tanıtıldı. Parkta bulunan ahşap "seks kabinleri" İsviçreli erkeklerin seks işçisileriyle buluşmaları için dizayn edildi. Proje halk oylamasıyla hayata geçirildi.

  Parkta bulunan ahşap "seks kabinleri" İsviçreli erkeklerin seks işçileriyle buluşmaları için dizayn edildi. Proje halk oylamasıyla hayata geçirildi. 26 Ağustos’ta açılacak olan seks parkı fuhuş yasasındaki düzenleme kapsamında, seks işçilerinin güvenliğini sağlamak ve fuhuşu denetlemek için hazırlandı. Sürücüler araçlarıyla geldikleri seks-parkta oklarla kadınlara yönlendiriliyor. Müşteriler istedikleri kadınla fiyat konusunda anlaştıktan sonra garaj biçiminde dizyan edilmiş ahşap kabinlere geçiliyor. Kabinlerde prezervatif kullanımına teşvik eden ve AIDS riskine karşı uyaran posterler bulunuyor. Seks parkta kadınların güvenliği de düşünülmüş. Kadınların tehlike anında polisi çağırabilmeleri için kabinlere alarm butonu eklenmiş. Dokuz kabinden oluşan park sadece araba sürücülerine açık, motorsikletliler ve araçsız erkekler içeri alınmıyor. Resmi makamlardan izinli 30-40 kadının çalıştığı park akşam 19:00 ile sabah 05:00 saatleri arasında hizmet verecek. Fuhuşun yasal olduğu İsviçre’de seks işçileri çalıştıkları gece başına vergi olarak 3.50 euro ödüyor.

  Özel Seks Parkı Kamuoyuna Tanıtıldı

  Özel Seks Parkı Kamuoyuna Tanıtıldı

  Özel Seks Parkı Kamuoyuna Tanıtıldı

  Özel Seks Parkı Kamuoyuna Tanıtıldı

 2. #2
  daha neler daha neler. Suyunu çıkarmışlar dingiller.

 3. #3
  Yok daha neler, bizim Türkiyede bu işlemez, adamın bitarafından vuruverirler..)))))))

 4. #4
  Zaman gelecekki "su duvarin arkasina gecseniz bari'' diyen kisi,o zamanin Hz. Ebu Bekir'i gibi olacak.O zaman baya yaklasti.
  Konu KUZEYLi tarafından (21.08.2013 Saat 01:11 ) değiştirilmiştir.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler