Elektronik sigaraya Dikkat

Sigarayı bırakmak için elektronik sigara kullananlara kötü haber var. Fransa'daki bir incelemenin sonucuna göre, elektronik sigara kansere neden olabilecek maddeler içeriyor. Hatta kimi zaman klasik sigaradan daha fazla risk taşıyor ...

 1. #1
  Elektronik sigaraya Dikkat
  topragizbiz.comSigarayı bırakmak için elektronik sigara kullananlara kötü haber var. Fransa'daki bir incelemenin sonucuna göre, elektronik sigara kansere neden olabilecek maddeler içeriyor. Hatta kimi zaman klasik sigaradan daha fazla risk taşıyor


  FransaTüketim Ulusal Enstitüsü'nün incelemesine göre elektronik sigara da kansere neden olabilecek maddeler içeriyor. Enstitü, kısaca e-sigara olarak bilinen ürünlerin de, iddia edilenin aksine, kansere neden olabilecek maddeler içerdiğini bildirdi.

  Fransa'da kullanılan on değişik elektronik sigara üzerinde yapılan incelemlerde, "Kaydadeğer oranda kanserojen maddeye rastlandığı" açıklandı. Enstitüye göre bu maddeler arasında çeşitli toksik moleküller de yer alıyor.

  Dahası, bu toksik maddelerin varlığı ürün etiketlerinde belirtilmiyor. İnceleme, elektronik sigaralardaki oranının kimi zaman klasik sigaradakilerden yüksek olduğunu da ortaya çıkardı.

  Dünya Sağlık Örgütü elektronik sigaranın zararları konusunda uyarıda bulunmuş, potansiyel risklerle ilgili incelemeler tamamlanmadan önce tüketicilere kullanmamaları tavsiyesinde bulunmuştu. Fransa'da yaklaşık 1 milyon kişinin düzenli olarak elektronik sigara kullandığı tahmin ediliyor.

  NTVMSNBC

 2. #2
  sigaranında elektroniği mi olurmuş. çektin mi fosur fosur duman çıkmalı

 3. #3
  MURATS44 Nickli Üyeden Alıntı
  sigaranında elektroniği mi olurmuş. çektin mi fosur fosur duman çıkmalı
  Baksana dünyada herkes ückagitciliga baslamis. Sahte sigara, sahte duman, oh ne ala memleket kandiran kandirana gidiyor.

 4. #4
  7BeLa Nickli Üyeden Alıntı
  Baksana dünyada herkes ückagitciliga baslamis. Sahte sigara, sahte duman, oh ne ala memleket kandiran kandirana gidiyor.
  sigaraylada kandırıyorlar ya. bari ona bulaşmayın. bi zevkimiz var şöyleee tüttürmek.

  bu keyfimizede dokunmasınlar yani. yoksa eylem yaparız

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler