ikisiyle de evlendi

Afrika ülkelerinden Kenya’da bir kadın sevdiği iki erkek arasında bir tercih yapamayınca ikisiyle birden evlendi.İki kocasıyla birlikte yaşayacak olan kadın, erkekler arasında kavga çıkmasını engellemek için bir de kocalarıyla sözleşme yaptı....

 1. #1
  ikisiyle de evlendi
  topragizbiz.comAfrika ülkelerinden Kenya’da bir kadın sevdiği iki erkek arasında bir tercih yapamayınca ikisiyle birden evlendi.İki kocasıyla birlikte yaşayacak olan kadın, erkekler arasında kavga çıkmasını engellemek için bir de kocalarıyla sözleşme yaptı.
  BBC’nin haberine göre, Kenya’nın Mombasa kentinde yaşayan üçlü arasında yapılan anlaşmaya göre, herhangi bir günde hangi erkeğin yanında kalacağına kadın karar verecek. Doğacak çocukları büyütme sorumluluğu ise her iki erkeğe birden ait olacak.
  İki kocayla birden evlenmeden önce dul olan ve iki çocuğu bulunan kadının adı haberde verilmedi. Kadının kocalarından Sylvester Mwendwa, diğer koca Elijah Kimani’yi rakip olarak görmediğini belirterek, “Artık daha mutlu olacağız" dedi.
  Birden fazla erkekle birden evlenmek anlamına gelen poliandri Kenya’da görülmemekle birlikte herhangi bir yasal engel de bulunmuyor.
  Üçlünün komşuları ise evlenmeden önce erkeklerin kadın için sürekli birbirleriyle kavga ettiklerini belirterek, sözleşmeli evliliğin buna bir çözüm getireceğini umduklarını söylüyor.


  DHA

 2. #2
  Bu gene iyiymis, gecenlerde Hindistanli bir kadin 5 kardesle evlenmisti.

 3. #3
  daha neler daha neler........

 4. #4
  Bir kadini bin kisi sever bir kisi alir diyorlar külliyen yalan bir söz, Bakin ben iki biliyordum 5 kisi ile birden evlenen varmis.

 5. #5
  bine ne kalmış. yakında o da olur. bin kişi sever bin kişi alır

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler