Gurbetçi yoğunluğu İpsala Sınır Kapısı'ndada uzun kuyruklar Olusturdu

İpsala Sınır Kapısı nda 5 peronda işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleşen gurbetçilere aynı hızı Yunanistan Sınır kapısının gösterememesinin yığılmalara neden olduğu belirtildi. İpsala Sınır Kapısı nda dün 15 kilometreye ulaşan araç...

 1. #1
  Gurbetçi yoğunluğu İpsala Sınır Kapısı'ndada uzun kuyruklar Olusturdu
  İpsala Sınır Kapısı nda 5 peronda işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleşen gurbetçilere aynı hızı Yunanistan Sınır kapısının gösterememesinin yığılmalara neden olduğu belirtildi.
  İpsala Sınır Kapısı nda dün 15 kilometreye ulaşan araç kuyruğu , bugün 10 kilometreye düştü. Sabah 06.30 dan beri yolda olduğunu aktaran bir işçi , daha hala gümrüğü geçemediğini aktarırken , başka bir işçi de yurt dışına çıkmak için İpsala Sınır Kapısı na kadar 13 saatte 11 kilometre yol alabildikleri söyledi.
  Bu arada yurt dışına ihraç ürün taşıyan 50 ye yakın TIR da gurbetçi otomobilleri arasında kuyrukta beklemek zorunda kaldı


  Edirne'nin İpsala Sınır Kapısı'nda gurbetçilerin izin dönüşünden dolayı oluşan uzun araç kuyruğu 3 gündür devam ediyor.

  İpsala Sınır Kapısı'nda 5 peronda işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleşen gurbetçilere aynı hızı Yunanistan sınır kapısının gösterememesinin yığılmalara neden olduğu belirtildi.

  İpsala Sınır Kapısı'nda dün 15 kilometreye ulaşan araç kuyruğu, bugün 10 kilometreye düştü. Sabah 06.30'dan beri yolda olduğunu aktaran bir işçi, daha hala gümrüğü geçemediğini aktarırken, başka bir işçi de yurt dışına çıkmak için İpsala Sınır Kapısı'na kadar 13 saatte 11 kilometre yol alabildikleri söyledi.
  Bu arada yurt dışına ihraç ürün taşıyan 50'ye yakın TIR da gurbetçi otomobilleri arasında kuyrukta beklemek zorunda kaldı.


  Gurbetçi yoğunluğu İpsala Sınır Kapısı'ndada uzun kuyruklar Olusturdu
  Konu Kaptan43 tarafından (01.09.2013 Saat 18:28 ) değiştirilmiştir.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler