Uzun senelerdir karayoluyla Türkiye’ye gittiğini belirten Gökhan Şenoğlu, Macaristan üzerinden gidenlerin 55 euro az masraf ettiklerini söyledi
ALMANYA’NIN Heillbron kenti yakınlarındaki Crailsheim kasabasından Samsun ve Artvin’e gitmekte olan Gökhan Şenoğolu, eşi Sibel çocukları Nova İlyas (6), Nicol İpek (4) ve Nico Hikmet (3) SABAH hizmet istasyonunda uyku molası verdiler. Yaptığı hesapta Macaristan’dan yolculuğun daha ucuz olduğunu belirten Gökhan Şenoğlu, “Slovenya, Hırvatistan üzeri gelenler 80 euro kadar yol parası ödemek zorunda, Macaristan üzeri ise 25 Euro civarında. Benim hesabıma göre Macaristan daha ucuz. Sıla Yolu’nda tasarruflu gitmek isteyenler Macaristan üzerini tercih etsinler" dedi.

İKİ DÜĞÜNLERİ VARSAMSUN’DA önce büyüklerini ziyaret edecek olan aile, Gökhan Şenoğlu’nun kardeşinin düğününe katılacak. Daha sonra Artvin’de evlenecek kuzeninin düğününde Karadeniz havası oynayacağını ifade eden Gökhan Şenoğlu, memleket havalarını özlediğini dile getirdi. Yoğun bir iş dönemi sonrası tatilin kendisine iyi geleceğini belirten baba Şenocak, eşi ve çocukları için de Türkiye’nin adeta bir terapi olduğunu söyledi.


VELİKA PLANA