Ibadetin böylesi

Tiklayiniz...

Ibadetin böylesi

Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
    ______MEVLANA_______

sözcü zaten hükümet ve din karşıtı kukla bir gazete. Başbakanın etrafında koruma olsa 10 tane olur bilemedin 20 tane. Ki videoda o kadar bile olmadığı görülüyor. Sadece bulunduğu alanda çok yakın o kadar insan var. NErde müslümanların ibadeti engellenmiş ? ben göremedim.

Bir vatandaş başbakan diye videoya almış, gözcü gibi dinsiz bir gazete de o videodan pay çıkarmaya çalışmış.

NEden gözcü gazetesinin muhabiri değil de, bir vatandaşın telefonla çektiği kayıt acaba?

gözcü gazetesi ve elemanları oraya gidecek kadar inançlı değil. Orası, bu zavallılar için yasak bölge. Laik cumhuriyetçiler ya. abartılı ve art niyetli bir başlık. videodan zaten belli.

MURATS44 Nickli Üyeden Alıntı
    sözcü zaten hükümet ve din karşıtı kukla bir gazete. Başbakanın etrafında koruma olsa 10 tane olur bilemedin 20 tane. Ki videoda o kadar bile olmadığı görülüyor. Sadece bulunduğu alanda çok yakın o kadar insan var. NErde müslümanların ibadeti engellenmiş ? ben göremedim.

Bir vatandaş başbakan diye videoya almış, gözcü gibi dinsiz bir gazete de o videodan pay çıkarmaya çalışmış.

NEden gözcü gazetesinin muhabiri değil de, bir vatandaşın telefonla çektiği kayıt acaba?

gözcü gazetesi ve elemanları oraya gidecek kadar inançlı değil. Orası, bu zavallılar için yasak bölge. Laik cumhuriyetçiler ya. abartılı ve art niyetli bir başlık. videodan zaten belli.
    Arkadasim sen saniri mgüzel bakmamissin videoya adalari nasil kaktiriyorlar saga sola RTE'yi kollamak icin ibadette kimse kimseyi rahatsiz edemez. Cünkü insanlar Allah huzurunda esittir kim olursa olsun. Bunun sen alasini bilirsin bir HACI olarak benimbunu sana tarif etmem hic uygun olmadi sayin Hacim.

Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
    ______MEVLANA_______

o kadar da ittirme kaktırma yok. öyle görmek istiyor olabilirsiniz sayın müdürüm . Bahane aradıktan sonra etrafına baksa ona da bir anlam yüklenir elbet. gözcü olduktan sonraa. bu işler böyledir maalesef. Namazda gözü olmayanın ezanda kulağı olmaz. Gözcü gazetesi ve diğerleri gibi.
    Ortada aşırı bir ittirme kaktırma olupta yere düşenide göremedim, ibadetini yapamayanıda ..... yoksa ben mi göremedim. ?

o kadar da ittirme kaktırma yok. öyle görmek istiyor olabilirsiniz sayın müdürüm . Bahane aradıktan sonra etrafına baksa ona da bir anlam yüklenir elbet. gözcü olduktan sonraa. bu işler böyledir maalesef. Namazda gözü olmayanın ezanda kulağı olmaz. Gözcü gazetesi ve diğerleri gibi.
    Ortada aşırı bir ittirme kaktırma olupta yere düşenide göremedim, ibadetini yapamayanıda ..... yoksa ben mi göremedim. ?
    Sanirim sen görememissin basbakansa basbakan ne yapsin millet o geldi diye hacca onlar gelmesin mi? ben olsam hac zamaninda basbakan veya milletvekillerini koymam arabistana zaten para pul vermeden haci olmaya calisiyorlar. Bu görünenlerin hicbirtürlü savunulacak tarafi yok sayin hacim.. hee bu arada gazetenin adinida yanlis yazmisiniz.

______MEVLANA_______

sözcü ve gözcü aynı grubun malı. değişen birşey yok.

Kimsenin ibadet hakkını engellemeye kimsenin hakkı yok diyorsun ama ;

ben olsam hac zamaninda basbakan veya milletvekillerini koymam arabistana
    Başbakanın da ibadetini yapmaya hakkı yok heralde. .ne de olsa RTE.

Merak ediyorum da bu videoda kılıçdaroğlu veya bahçeli olsa ne tepki verirdin sadece merak ....

Sözcü -Gözcü Bir harfle bişey olamz yaw

sözcü ve gözcü aynı grubun malı. değişen birşey yok.

Kimsenin ibadet hakkını engellemeye kimsenin hakkı yok diyorsun ama ;

Başbakanın da ibadetini yapmaya hakkı yok heralde. .ne de olsa RTE.

Merak ediyorum da bu videoda kılıçdaroğlu veya bahçeli olsa ne tepki verirdin sadece merak ....

Sözcü -Gözcü Bir harfle bişey olamz yaw
    Gitsin baska zaman gelsin. Bahceli ve Kilicdaroglu gelmis olsalar onlarin korumalari böyle itekleyip kakalamazlar.

Yani herzaman haber aldigimiz gazetelere mal demeyi sana yakistiramadim hacim bee. haci dedigin herseyi olumlu ve uyumlu karsilar. Asla karsidakilerini kötülemez. Biz onlarla beraber gidecegiz hacca gel senide götürelim parasini Kilicdaroglu ödeyecek.

______MEVLANA_______

Tamam da sayın müdürüm , mal demenin kötü tarafı ne? Sonuçta bir mal'dır . Var olan birşey ,sahip oluna birşey kime aitse onun malıdır. Kötü olan tarafını anlamadım.

gitsin başka zaman gelsin. Hac sezonu insanların keyfine göre olmuyor maalesef. Allah'ın takdir ettiği bir zaman diliminde oluyor. İbadet için böyle birşey söylenemez. Söylensede abes kaçar.

Ayrıca kılıçdaroğluna deseler ki , hac bedava.... gelir mi acaba?

O topraklara ayak basar mı sence? Bırak gelmeyi daha 2 yıl önce genel başkan yardımcısına :
    - Bana para lazım. Hacca gidecem ... diyen yaşlı bir amcaya sayın genel başkan yardımcısı:

- Ne yapacan hacca gidip. Muhammed seni çarpar.ölürsün orda .... diyen bir zihniyet oralara gider mi hiç? Ellerinden gelse hacc yoluna bin metre yksekliğinde duvar örerler. İşte böyle

Birde , keşke kötülememe olayını herkes yapabilse Kötüleme olmayan birşeyi var göstermeye çalışmak demektir. Ortada olan gerçekleri dile geirmek kötüleme sayılmaz bee sayın abemmm

Bu ülke hepimizin ve Allahın bütün kullarına tamam edip sizin için islamı seçtim buyruğuna karşı gelen, inanmayan ve o değeri yok etmeye çalışan herkes düşmanımdır

Tamam da sayın müdürüm , mal demenin kötü tarafı ne? Sonuçta bir mal'dır . Var olan birşey ,sahip oluna birşey kime aitse onun malıdır. Kötü olan tarafını anlamadım.

gitsin başka zaman gelsin. Hac sezonu insanların keyfine göre olmuyor maalesef. Allah'ın takdir ettiği bir zaman diliminde oluyor. İbadet için böyle birşey söylenemez. Söylensede abes kaçar.

Ayrıca kılıçdaroğluna deseler ki , hac bedava.... gelir mi acaba?

O topraklara ayak basar mı sence? Bırak gelmeyi daha 2 yıl önce genel başkan yardımcısına :
    - Bana para lazım. Hacca gidecem ... diyen yaşlı bir amcaya sayın genel başkan yardımcısı:

- Ne yapacan hacca gidip. Muhammed seni çarpar.ölürsün orda .... diyen bir zihniyet oralara gider mi hiç? Ellerinden gelse hacc yoluna bin metre yksekliğinde duvar örerler. İşte böyle

Birde , keşke kötülememe olayını herkes yapabilse Kötüleme olmayan birşeyi var göstermeye çalışmak demektir. Ortada olan gerçekleri dile geirmek kötüleme sayılmaz bee sayın abemmm

Bu ülke hepimizin ve Allahın bütün kullarına tamam edip sizin için islamı seçtim buyruğuna karşı gelen, inanmayan ve o değeri yok etmeye çalışan herkes düşmanımdır
    Basbakandan haci olmaz cünkü politikaci olarak cok yalan söylüyorlar yalan söyleyenin haciligida müslümanligida abes olur sanirim sayin hacim siz daha iyi bilirsinizde benim haciligim yok hocaligim ve müftülügüm var az biraz iste.
    Yok canim Kemal ile konustumda hicbir zaman hacca karsi degildir. Sanan kim dediyse Muhammed carpar seni kelimesini yanlis söylemis. Sen inanma kardesin sen bana inan ben dersem o dur.

______MEVLANA_______

Yalanın caiz olduğu yerlerde vardır. Başbakandan hacı olmaz diye ilk defa şimdi duyuyorum. zina yapıp hacca gidenler varken , milleti dolandırıp o parayla hacca gidenler varken başbakan neden gidemiyor?

Ne olursan ol ,tevbe kapısı her zaman açıktır diyen Rabbim, kimin ne olduğunu çok iyi bilir. Kılıçdaroğlu hacca karşı değilde , Allahın emri kapanmaya neden karşı ki ?

birde bana kimse söylemedi Heralde uzak kalmışsın

bu videodaki chp genel başkan yardımcısı bildiğin gibi. İşte bu zihniyetler oldukça RTE daha çoook taşlanır. Çekilmesi zor olur RTE gibi bir başbakanın.Bu videolardan daha yüzlerce var. İnanç meselesi.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler