Ibadetin böylesi

Tiklayiniz...

Birde bu vardı. İşte chp ne diyelim

Ben senin güzel photoshop yaptigini biliyorum. Videoda aynen ne bileyim videoyu senin yapmadigini buldun benim gibi pc cahilini inandirabilirsin. Sav demek hissetmis ki adamin günahi cok oldugunu gitme peygamber carpar demis bunda yanlis nerede simdi anlayamadim. Haklisin tövbe kapisi acikta o bir hata yaprsin iki yaparsin olur. Lakin her zaman hata yaparsan olmazki demi ya herseyin bir siniri vardir demi güzel haci kardesim. Se ndua et ki RTE yokken hacca gitmis ve kendini kurtarabilmissin.

Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
    ______MEVLANA_______

ALLah bilir. Hacca gitmek kurtuluş değil, gitmemek hata değil. En azından içinde zerre kadar imanı olan cennete girecektir. Cezasını çektikten sonra. Ve gıybete düşüyorsun büyk abim. bu konuyu kapayalım en iyisi

Bak hoca olan nasil he diyor tamam haci kardesim senin hatirinimi kiracam kapatalim. Yoksam daha fazla oratya dökmeyelim senin kirlilerini

Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
    ______MEVLANA_______

doğru dedin . Benim ki,rlilerim tabii. Son olarak şu videodaki temizliklere bak

içinde zerre yalan olmayan biri. Gelde hayran olma

Göz göre göre yalanın daniskası. Bütün dünya gördü bu bey görmedi ne hikmetse. Yada bu milleti saf sanıyor ki , siz yanlış görüyorsunuz diyor
    Konu MURATS44 tarafından (26.09.2013 Saat 22:08 ) değiştirilmiştir.

Chp nin barış ve kardeşlik türküsü işte Gezerken söyleyin diyor

Sende cok begenmissin ki zahmet edip taa buraya bile sunmussun. Ben senin chp'ye hayranligin oldugunu biliyordumda sen söyleyesin istedim. Ben söyleyipte ayip kacmasin hersey insanin kendi agzindan daha tatli söyleyemez. Hani konuyu kapatmistik kardesim yukarida öyle yaziyor bence..

______MEVLANA_______

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler