Mars'ta Su Bulundu

NASA’nın Mars’ta keşif gezisi yapan Curiosity adlı robotunun aldığı örnekler, Mars'ın yüzeyinde yaklaşık yüzde 2 oranında su bulunduğunu gösterdi. Böylece, Kızıl Gezegen'de yaşam olma ihtimaline ilişkin umutlar "tekrar yeşerdi". Örnekleri...

MURATS44 Nickli Üyeden Alıntı
    Öyle göresim gelmedi. Mesajında düzeltme saati ve notu var. altta da orjinal konunun resmi var. canlı şahit bunlar. Kapı gibi belge Uğur gelsin soralım kim öyle görmek istemiş
    Daha gelmeden attim ÖM'i.. Akp'nin belgelerini cok gördük naylon belge gösteriyorlar size yutturamazsin bize.....

Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
    ______MEVLANA_______

naylon belge derkennnn Bir tane örnk görebilir miyim ?

Belgeler sizde bende degilki göstereyim sana senin site dosyanda varmis gecen Ugur senin site gittiginde girmis gösterdi.

Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
    ______MEVLANA_______

Benim sitede bişe yokki Hata var ama belge yok. belge chp de sürüyle. Belge işinin uzmanı oluyorlar kendiler. güzel belgeler hazırlamışlar kasetli falan

MURATS44 Nickli Üyeden Alıntı
    Benim sitede bişe yokki Hata var ama belge yok. belge chp de sürüyle. Belge işinin uzmanı oluyorlar kendiler. güzel belgeler hazırlamışlar kasetli falan
    Arsive bak oradadir cikar su belgeleri Chp'de belgelerin hepsini sana photoshoplatiyormus.

______MEVLANA_______

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler