2013 Eylül Ayı Enflasyon Oranları

Eylül 2013 Üretici Fiyatları Endeksi Üretici Fiyatları Endeksi aylık %0,88 arttı Üretici Fiyatları Endeksi (ÜFE), 2013 yılı Eylül ayında bir önceki aya göre %0,88, bir önceki yılın Aralık ayına göre %4,43, bir önceki yılın aynı ayına göre...

Kaptan43 Nickli Üyeden Alıntı
    Yüksek sayimi iyidir yoksa kücük iyidir. Madem bu kadar akp'yi seviyorsunda neden memlekete dönmüyorsun yurtdisinda kendini eskidiyorsun mahvediyorsun .
    çocuklarimdan kopabilsem bir saniye bile kalmam buralarda,ama ne yazikki kopamiyorum.Beni memleketimden koparanlar utansin (eger utanacak yüzleri varsa)...

MURATS44 Nickli Üyeden Alıntı
    güzel ve sağlam olmuş. O kadar kandırmışlar ki yükseldikçe iyi olduğunu sanıyor kaptan43 12 senedir sürekli düşüyorda düşmesini bile kötü görüyorlar . acaba cehape bunu kaça kadar yükseltirdi. Heralde rekor üstüne rekor eski rekorlarıda kırardı. Memleket kötü diye mi sende gelmiyorsun Memleketi sevmek ayrııııııı ekmeği için çine gitmek bile ayrı. Netce itibarıynan Akp

kötülemek kötü amaaa Akp yi kötülemek sevap heralde
    Politikayi dine alet etmiyelim akpli oldgun nasil belli oluyor. Onlarda dini politikaya alet ettiler milleti kandirdilar. Siz imam hatipten mezun oldugunuzdan sayilarin coklarinla azlarini ayirt edemiyorsunuz. Biz chp'liyiz onun icin en cahilimiz bile Üniversite mezunudur.

Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
    ______MEVLANA_______

Kimlerin kopardığını söylede hep beraber dua edelim onlara. memleketten ayrı kalmanın ne olduğunu biliyorum. avrupanın hiçbir özelliği yok. inşaallah sende kurtulursun birgün.

Kimlerin kopardığını söylede hep beraber dua edelim onlara. memleketten ayrı kalmanın ne olduğunu biliyorum. avrupanın hiçbir özelliği yok. inşaallah sende kurtulursun birgün.
    Dogru avrupanin özelligi kayboldu akp'nin yüzünden Ortadogunun kiymeti artti. Oraya gidip bombalanmakta var yaniii

Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
    ______MEVLANA_______

Amin,insallah bütün gurbetçiler kurtulur buralardan.
    Dua etme isine gelince; liste o kadar uzunki hatim indirmek lazim

Celik Nickli Üyeden Alıntı
    Böyle cift cift yazarsan cevaplari konulari benim mesaj sayim tabii ki cok olur.

______MEVLANA_______

8. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Misafir 05.10.2013
    Avrupa ülkelerinede birer tane chp lazım. Lyondan sevgiler.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler