Erkekler bu 5 Kadın Tipine Asla Tahammül Edemezler.

Kontrol Delisi Erkeklerde çoğunluk, ilişki esnasında ipler onların ellerinde olsun isterler. Bu sebeple güçlü, kararlı, yönetmeyi seven ve odak noktası olmaktan zevk alan kadınlardan korkarlar! Daha alçak gönüllü, daha ortaklaşa yaşamayı...

 1. #1
  Erkekler bu 5 Kadın Tipine Asla Tahammül Edemezler.
  topragizbiz.comKontrol Delisi
  Erkeklerde çoğunluk, ilişki esnasında ipler onların ellerinde olsun isterler. Bu sebeple güçlü, kararlı, yönetmeyi seven ve odak noktası olmaktan zevk alan kadınlardan korkarlar! Daha alçak gönüllü, daha ortaklaşa yaşamayı kolaylaştıracak kişilikte olmanız ilişkiniz için daha iyi olacaktır.
  Kararları birlikte almayı, problemlerde sizin bulduğunuz çözümü değil, ortak bulduğunuz çözüm yolundan gitmeyi deneyin.

  topragizbiz.comDertler Kraliçesi
  Erkeklerin kuşkusuz, kadınlarda en tahammül edemediği özellik; depresif ruh hali! Yanınıza geldiğinde sürekli bir şeylerden yakınmanız, sürekli bir derdinizi ya da dertlerinizi anlatmanız onu boğacaktır. İlişkide böyle paylaşımlarda bulunmak gayet normal tabii, fakat dozunu kaçırmamalısınız.
  Önemsiz konuları çokça büyütüp kendinizi üzmeyin, en küçük dertlerinizi dahi sevgilinize anlatmanıza gerek yok. Hoşuna gitmeyeceği gibi, dik duruşunuzu da kötü etkiler.  topragizbiz.comKararsızlar
  Erkekler genelde düz insanlardır. Hatta çoğu alışverişe çıktığında deneme dahi yapmadan ürün alır. Bu nedenle aşırı kararlı kadınlarla geçinemedikleri gibi, çok fazla kararsız olan biriyle de pek anlaşamazlar. Onlar daha yüzeysel olduklarından, fazla ayrıntıya takılı kalmanızı saçma bulacaklardır.Kararlarınızı kendiniz vermeyi, fikir sormakta aşırıya kaçmamayı deneyin.

  topragizbiz.comKızlar Partisi

  Geniş arkadaş çevreleri biz kadınları uzaklaştırdığı gibi erkekleri de uzaklaştırır. Kadınlar özellikle, arkadaşlarının etkisinde çokça kalabilen canlılar. İşin kötü tarafıysa; erkekler bu durumun farkında.
  Bu sebeple ilişkinize arkadaşlarınızı çok fazla dahil etmemeyi denemelisiniz. İlişkiniz adına alacağınız kararları arkadaşlarınıza değil, önce partnerinize danışın. Böylece din ve devlet işlerini birbirinden ayırmış olursunuz!

  topragizbiz.comPrensesler
  Erkeklerin zarif, naif kızlardan hoşlandıkları doğru olabilir. Sizin bakımlı olmanız hoşlarına gider. Ama hiçbir işten anlamayan ve hiçbir işin ucundan tutamayan; tek derdi saçı ve makyajı olan kadınlardan pek tabii kaçıyorlar.Sevdiği kadınla bir şeyler paylaşmak isteyecek, ortak konuşacak bir şeyleri olsun isteyeceklerdir. Kendinizi bu gibi konularda biraz geliştirin, kişisel bakımınız dışında kendinize bir ya da birkaç hobi edinin.
  Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
  ______MEVLANA_______


 2. #2
  Acaba kim katlanabilir ki bu modellere?

 3. #3
  Katlanan katlanirda dogrulamaz


  Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
  ______MEVLANA_______


Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler