Askin Yasi Olmazmis Ama Nasil Bir Ask

ABD'de 72 yaşındaki nine torunu ile aşk yaşıyor ve 'çift' yakında bebek sahibi olacak! Yeni Zelanda'da yayınlanan New Idea dergisinin haberine göre ABD'de 72 yaşındaki bir büyükannenin 26 yaşındaki torunuyla ilişkisi olduğu ve 'çiftin' çocuk...

 1. #1
  Askin Yasi Olmazmis Ama Nasil Bir Ask
  ABD'de 72 yaşındaki nine torunu ile aşk yaşıyor ve 'çift' yakında bebek sahibi olacak!

  Yeni Zelanda'da yayınlanan New Idea dergisinin haberine göre ABD'de 72 yaşındaki bir büyükannenin 26 yaşındaki torunuyla ilişkisi olduğu ve 'çiftin' çocuk sahibi olmaya hazırlandığı öne sürüldü.

  Pearl Carter adlı büyükannenin torunu Pnil Bailey ile ilişki yaşayarak ailesini ve yakınlarını şoke etti. Indiana'lı Pearl'ün şimdi emeklilik parasıyla torunuyla çocuk sahibi olabilmek için taşıyıcı anneye ödemek üzere 54 bin dolar vermeye hazırlandığı kaydediliyor.

  Pearl "Başkalarının ne düşündüğü umurumda değil Phil'e aşığım ve o da bana aşık. Yakında oğlumu ya da kızımı kollarımda tutuyor olacağım ve Phil de gururlu bir baba olacak" diyor.

  Phil'in Pearl'ün kızı Lynette Bailey'in oğluydu. 18 yaşında anne olan Lynette Phil'i evlatlık verdi. Lynette beyin kanserinden öldükten sonra annesinin izini süren Phil büyükannesini buldu. Tanışan ikili ilişki yaşamaya başladı. Pearl "Onu ilk gördüğüm anda aramızda bir torun-büyükanne ilişkisi olmayacağını biliyordum. Yıllardır ilk kez cinsel anlamda canlı hissettim" diyor.

  İlk haftalarını alışveriş yaparak bowling oynayıp yemek yiyerek geçiren ikili bir gece öpüşerek ilişkilerine başlamış! Phil de aynı duyguları hissettiğini anlatarak "Onu orada öpmek istedim. Duygularım karşı konulmazdı. Pearl'ü tüm kalbimle seviyorum. Hep daha yaşlı kadınları çekici buldum ve Pearl'ün çok güzel olduğunu düşünüyorum. Şimdi bir baba olacağım ve sabırsızlanıyorum" diye konuşuyor.

  İkili 30 yaşındaki Roxanne Campbell'dan çocuklarının taşıyıcı annesi olmasını istemiş. Pearl "Phil çok iyi bir baba olacak. Tanrı'nın bana ikinci bir şans verdiğine inanıyorum" diyor.


  Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
  ______MEVLANA_______


 2. #2
  Tek kelime ile yuhhh yani, baska ne denebilir ki?

 3. #3
  Okuyunca gözlerime inanamadim diyecek söz zaten bulamadim


  Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
  ______MEVLANA_______


Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler