Kurban Bayraminiz Mubarek OLsun

Kurban bayraminiz simdiden mubarek olsun arkadaslar....

Kurban bayraminiz simdiden mubarek olsun arkadaslar.

kurban bayraminiz mübarek olsun tüm islam alemine

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi , adaletli yüce ALLAH ac kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımız ALLAH ac'ın yüce katına iletilmesine , kesilen kurbanların kabulüne ve bu mübarek Kurban Bayramının Türk Dünyasında ve tüm islam aleminde fütuhatlara vesile olmasını diler Kurban Bayramınızı tebrik ederim. Bayramınız Mübarek Olsun...

Birgün önceden bayram kutlamami olur. O zaman neden bayram günü su gündür diye belirlenmis ki? Hicbirinizin bayramini kutlamiyorum

Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
    ______MEVLANA_______

Neden perşembe akşamı ikindiden sonra cuma akşamı sayılıyor ;) Kutlamazsan kutlama yarın kutlayacan elbet.

MURATS44 Nickli Üyeden Alıntı
    Neden perşembe akşamı ikindiden sonra cuma akşamı sayılıyor ;) Kutlamazsan kutlama yarın kutlayacan elbet.
    Günü gelsin bakemm düsünürüm. Kim demis ikindiden sonra yarin sayiliyor diye o zaman ben 90 yasindami oluyorum ki?

Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
    ______MEVLANA_______

Burdan bakınca 95 gibi görünüyorsun . hadi yine iyisin . 5 yaş gençleştin. her yerde aynı ikindiden sonra sonraki gün derler. Hoca olanda müftü olanda sensin. Ben de bilmiyorum neden böyle dediklerini. açıklaması var mı bu konunun? Merak ettim şimdi.

islam aleminin bugunu ve yarini bayram olsun,bayramimizda mubarek olsun.

Yorumlara bakiyorumda bize hergün bayram galiba

Tüm islam aleminin kurban bayrami mübarek olsun.

Tüm arkadaşların kurban bayramını kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler