İstanbul Tanıtım Sitesi How to İstanbul

How to İstanbul İstanbul Valiliği tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ortaklığı, TÜRSAB ve İRO iştirakiyle gerçekleştirilen “İstanbul’un Sürdürülebilir Bir Turizm Destinasyonu Olmasına Katkı için Dijital Bir Platformun Kurulması ve...

 1. #1
  İstanbul Tanıtım Sitesi How to İstanbul
  How to İstanbul

  İstanbul Tanıtım Sitesi How to İstanbul


  İstanbul Valiliği tarafından İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ortaklığı, TÜRSAB ve İRO iştirakiyle gerçekleştirilen “İstanbul’un Sürdürülebilir Bir Turizm Destinasyonu Olmasına Katkı için Dijital Bir Platformun Kurulması ve Tanıtılması Projesi" Kalyon Otel’de tanıtıldı.

  Ülke ve İstanbul turizmi için önemli bir katkı sağlayacak projenin tanıtım toplantısı, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun katılımlarıyla gerçekleştirildi.

  İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından fonlanan proje ile Homepage - howtoistanbul.com internet sitesi üzerinden sanal dünyada İstanbul’un görünürlüğünün artırılması hedefleniyor.

  Turistler için büyük kolaylık sağlayacak

  İstanbul'u ziyaret etmeye hazırlananlar için her şeyin düşünüldüğü siteden turistler vize başvurusunda bulunabilecek uçak bileti bulup satın alabileceği gibi otel rezervasyonu yaptırabilecek ve hatta müze kartını da alabilecek.

  Sitede İstanbul'la ilgili eski, yeni aranan her bilgi ve belgeye ulaşılabilecek; e-kartlar, İstanbul fotoğrafları, İstanbul filmleri, İstanbullulardan İstanbul hikâyeleri de yer alacak.

 2. #2
  Site ingilizce ama oldukça detaylı. Türkçe dil seçeneği de olsa mükemmel olurdu. Turistler için büyük kolaylık.

 3. #3
  Sabah baktigimda Türkçe seçenek vardi,hatta resimi büyüterek bakarsan hava durumunun hemen yaninda seçenek bölümünü görebilirsin.Sanirim bir sorun oldu,insallah Türkçe seçenegini tekrar verirler,çünkü mükemmel hazirlanmis bir site.

 4. #4
  Türkçe seçenek eklenmis.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler