Sohbet Ayakkabı Kutusundaki Paralar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:) Hala anlama kıtlığı çekiyorsun. Dedim ki sana;
Ben bu yazıyı yazanı tanıyorum ve gereken izni zaten almışım. Nerden veya kimden aldığımı senin için yazmak zorunda değilim. Yazıyı yazan bana müsaade etmişken sana ne oluyor. Hala iftira ve karalama faaliyetleri. ;) Hala iftira. Neyin peşindsin sen. Çalmak demenin ne olduğunu biliyorum zahmet etmene gerek yok. Kendinice haklı çıkma çabası olmasa bu konuyu ısrarla söylemezsin. Bir daha söyleyeyim .
BEN
BU
YAZIYI
KALEME
ALAN
YAZARDAN
GEREKEN
İZNİ
ALDIM.
iSTERSEN BİR DAHA YAZAYIM.

BU VE KENDİSİNE AİT BÜTÜN YAZILARI YAYINLAMA VE KOPYALAMA YETKİSİNE BİZZAT SAHİBİM. YANİ ALINTI ÇALINTI EDEBİYATI YAPMANA GEREK YOK.
gERÇİ ANLAMAZSIN SEN EN İYİSİ BİR DAHA YAZAYIM.

BEN BU YAZIYI KALEME ALIP YAZAN KİŞİDEN ŞAHSEN GÖRÜŞEREK YAZILARINI KOPYALAMA YETKİSİ ALDIM.

BASIYOR MU KAFAN.

sen yine yaz alıntı çalıntı meselesini. konuyu güzel saptırıyorsun. yukardaki soruma cevap verme, söylediğime yorum yazma ama bu konuya takılıp kal yeğenim.

Sen iftira attığın insanların vebalini nasıl taşıyacaksın onu söyle bizde bilelim. Belki o hesaptan kurtulma tekniğini biliyorsun ki, ısrarla iftira ve gıybet yapmaya devam ediyorsun.

O kadar boşsun ki tın tın ses çıkıyor içinden. Konuyu okuyan insanlar zaten neyin ne olduğunu anlayabilmişlerdir. Senin gibilere söyleyecek sözüm yok artık benim. Meydan boş sallamaya devam edebilirsin :)

cevap veremedin heralde. boş olan belli oluyor. sen iftiralarına ve gıybetlerine devam et. Fuat dediğin şahıs her kimse gitözür dile. o kadarbüyeyebilirsen elbette. ama sanmıyorum. köşeye sıkışınca çirkefleşen biriyle muhabbetim buraya kadardır. ne olduğunu anladım. sana acımaktan başka birşey gelmez elimizden. gerçekten yazık sana. beyin sıfır , insanlık sıfır , ahlak sıfır. herşeye bir cevap yetiştirmek zorunda hissediyorsun kendini. konuştukçada battın batacağın kadar. bana laf yetiştirmede bütün konuşulanları kendince bir düşün. bu kapak sana yeter. kabul edemesende değerlendirmeni kendin yapki ne mal olduğunu anlayasında biraz olsun değişesin.

Hakikatten zeka olarak acınacak haldesin...Allahu teala şifa versin

Miraç gecesinde, bakır tırnakları olan bir kavme uğradım.Bakır tırnaklarla yüzlerini (ve göğüslerini) tırmalıyorlardı.

“Ey Cebrail! Bunlar da kim?” diye sordum. Cebrail(as) şöyle buyurdu:

“Bunlar, insanların etlerini yiyenler (gıybetini yapanlar) ve ırzlarını (şereflerini) çiğneyenlerdir.” (Ebu Davut Edep:40)

Bir gün Mahzunoğulları kabilesinden Fatıma adında asil bir kadın hırsızlık yapmıştı. O kadının cezalandırmaması için ashabdan Hz. Üsame b. Zeyd'i Peygamberimize gönderdiler. Bu duruma çok kızan ve üzülen Hz. Peygamber şöyle buyurdu: "Nasıl oluyor da bazı kimseler, Allah'ın kanunu karşısında aracı olmaya kalkışıyor. Sizden öncekilerin mahvolmasının sebebi şudur: İçlerinden asil, ileri gelen birisi hırsızlık yapınca, onu serbest bırakıyor, zayıf ve fakir bir kimse hırsızlık yapınca, onu cezalandırıyorlardı. Allah'a yemin ederim ki Muhammed'in kızı Fatıma hırsızlık yapsaydı, onun da cezasını verirdim.
  1. Buharî, Enbiyâ, 54; Meâzî, 53; Hudûd, 11-12; Müslim, Hudûd, 8-9; Ebû Dâvûd, Hudûd, 4; Tirmizî, Hudûd, 6; Nesâî, Sârik, 6; İbni Mâce, Hudûd, 6.

Hırsızlık yapan daha kesin değil :) Suçlu olan biri daha ortada yok. Hırsız demeyle hırsız olunmuyor ama akşamdan beri ona buna hırsız diye iftira atan sensin. battıkça batıyorsun. boğazına kadar boka batmışsın hala saçmalıyorsun. konuş konuş dur.Kendince haklı çıkacan ya.

Hakaretlere varan sözler nedeniyle,konu tarafimdan tartismaya kapatilmistir.Umarim ayni seyler birdaha yasanmaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar da ilginizi çekebilir...
Dar Ayakkabı Nasıl Genişletilir?
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Sağlık
  • 0    2K
Tek Ayakkabı…
  • deniz feneri
  • deniz feneri,
  • Öyküler
  • 1    2K
Ayağınızı Sıkan Ayakkabı Nasıl Genişletilir?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Sağlık
  • 0    4K
Topuklu Ayakkabı Giyenler Dikkat
  • Ugur
  • Ugur,
  • Sağlık
  • 2    5K
Çadır Ayakkabı
  • Ugur
  • Ugur,