Sohbet Ayakkabı Kutusundaki Paralar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Utanmadan bir de yorum mu yapıyorsun?
Koca banka müdürünün söylediklerine inanmayıp, amerakan elçisinin " SÖYLMEDİM" demesine nasılca canı gönülden inanmışsın böyle. Düşmanının bir sözü seni ikna etmiş. ama kendi adamına nedense inanmak zoruna gitmiş.
Hak, adalet ve hukuku bir sözüne inandığın adamlar biliyor değil mi? Hakkı adaleti, hukuku o kadar biliyorlar ki .. dünyanın her köşesinde izleri var. Gittikleri her yere hak, adalet ve hukuk götürdüler . Şimdi de türkiyeye getirmek istiyorlar bu hakkı , adaleti ve hukuku. Senin gibi piyonlar olduktan sonra elbet at oynatacak meydan bulurlar kendilerine. Hem boş konuşuyorsun hem salakça konuşuyorsun. Kimsin , Nesin? bilmem ama boş adamın boşusun sen. Sözlerin bile soytarı cümleleri. Cevap vermesini biliyorsan konuş bilmiyorsan da kes sesini...................Laleliğin lüzumu yok. Sen git amerikalılarını destekle, sonrada ağzına etsinler ki aklın başına gelsin..

Seninde Ağzın ... olmuş herhalde, osuruk sesi gibi konuşuyorsun :) Kokutma istersen buraları. Terbiyeli ol, okuduğunu anlayamayan AMİP

Ne tatlı şeysin sen ya :) aslında senin gibi iki tane olmalı , birde sarı bir kafes. sen ötersin biz dinler huzur buluruz. Şeker şey seniiiiiiii :):):)

saçmaladığını kabul edemiyorsun. Buda senin kişiliğin, sözlerin ise aynen iadedir. Seviye derecen. Soytarılıkta ve küfürde böyle olduğuna göre senin dilinle cevap vermek gerejkirse...
Hoştt....

Çok malsın sen ya hakikatten zeka seviyen falan yok :) Neyse senin gibiler zaten başka şeylerden anlar. Okuduğunu anlayamıyorsun zaten, beyin yokki zaten anlasın :) Sen beynini nereye kiraladınsa git onlara bir sor bakalım

ben kendi vatandaşımı, bana faydası olan memleketime faydası olan birini destekleyip savunuyorum sen amerikalıyı. Onlar dostun ya. Kimin beyni kiralık böylece belli oldu. Acıyorum sana.

Ne o bu durumla alakalı HIRSIZLIK yapıp bir yerlerden köşe yazısı ÇALAMADIN mı? Sen anlayamıyorsan ben ne edeyim ? İşte Eğitim sistemindeki son nokta :) DERSHANELER KAPATILMASIN :) Belki senin gibiler ekstra dershanelere gidip azcık zeka parıltısına kavuşabilirler.

Arkadaslar lutfen seviyeli tartisalim, yoksa konuyu kilitlemek zorunda kalacagim.

Alıntı yapmak çalmak mı kafana göre? Ya ben o satırları yazandan izin almışsam, ya yazanı tanıyorsam ........ kafan basar mı bunları. ama kanında var milleti hırsızlıkla suçlamak.
İnsan karşısındakini kendi gibi zannedermiş ;) Neysen onu dağıtırsın. Herkes heybesindekini satar canım benim. anladın mı şimdi? anlamadıysan tekrar edebilirim. özürlüsün ya o bakımdan.

Geliştir kendini :) Espirileri bile çalmaya başladın bak :)

Ha bak ekleme yapayım, "Alıntı yapmak çalmak mı kafana göre?" bunu sorman bile anlayamadığına delalet. ALINTI yapmak çalmak değil , ALINTI yaptığını ve ALINTI yaptığın yeri yazmadan kopyala yapıştır yapman ÇALMAK demek....Hala daha sen anlayamıyorsun ki. Hakikatten eğitim sistemi ayaklar altında demek ki.. vay anasını ya, hayretler içerisindeyim.

Biraz daha dursan ben " FUAT ATİK" Benim diyeceksin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar da ilginizi çekebilir...
Dar Ayakkabı Nasıl Genişletilir?
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Sağlık
  • 0    2K
Tek Ayakkabı…
  • deniz feneri
  • deniz feneri,
  • Öyküler
  • 1    2K
Ayağınızı Sıkan Ayakkabı Nasıl Genişletilir?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Sağlık
  • 0    4K
Topuklu Ayakkabı Giyenler Dikkat
  • Ugur
  • Ugur,
  • Sağlık
  • 2    5K
Çadır Ayakkabı
  • Ugur
  • Ugur,