Online Alışveriş Siteleri Tavsiye Edenler Var mı?

benim bildiğim Alışveriş Yaptım Gerçekten Memnun Kaldım Sizin Bildiğiniz Siteler Varmı?...

1. selva haktanır - Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selva haktanır 15.03.2015
    site önerileri
    Internetten çok fazla alışveriş yapan biriyim. Kalite ve elbette iyi fiyat ve hız arıyorum. deneyimlerim şöyle:
    -lidyana.com aksesuar konusunda çok seçenek sunuyor.
    -morhipo.com çok kalabalık.
    -brand-store.com tüm markaları kıyaslamak ve en doğru ürüne yönlenmek için bildiğim en iyi site.
    -ayakkabıda ninewest.com.tr çok iyi. hızlılar ve urunler iyi çıkıyor.
    -deri çanta için tasarım ve iyi fiyat beklentimi sadece vovi.com.tr karşılıyor. Yeni bir marka ve yıkılan tasarımları var.İndirimli ürünleri kaçmaz.
    -ikinci el eşya alımında sahibinden.com çok başarılı.
    -pinupin.com diye bir tasarımcı sitesi keşfettim. çok hoş ürünler bulduğum bir site. hızlı sayılırlar.
    -n11.com ve markafoni çok demode kaldıgı için vazgectigim siteler.

Değerli Forum Alemi

rakipsizfiyat.com
    bayadır kapalıydı yeniden açılmış Eskiden baya bir alisveris yapmıstım ürünlerin 2 3 gün içerisinde geliyordu kesinlikle tavsiye edebilirim. ürün fiyatları iyi duruyor.Eskiden baya bir parfüm almıştım parfümleri zirvedir.Tavsiye ederim.
    Saygılarımla.

Konu neco168 tarafından (02.10.2015 Saat 09:37 ) değiştirilmiştir.

sayın neco ,

gorunce yazmadan edemedım.Ben o sıteden gecen sene bır saat almıstım.saat bana 3-4 gune geldı.Ama hemen sonrasında saatle ılgılı sorun yasayınca fırmaya ulaşmadan edemedım..
    urunu ıncelemeye alıp servıse gondermısler.sonra servıs sorunu kullanıcı kaynaklı buldu ancak zaman asımı oldugundan dolayı ben fırmaya sorunumu ılettıgımde yenısı ıle degısım yaparak urunu gonderdıler.bazı urunler sans ısıdır kendı de bozuk cıkabılır ama destek alıp ıslemı rahat rahat yapabıldıgın ve aradıgında muhattap bulabılecegın bır fırmadır.

Merhaba Arkadaşlar,
    Bu konuya tecrübeli arkadaşların internetten güvenli alışveriş tecrübelerini paylaşmalarını bekliyorum. Rakipsizfiyat.com üzerinden alışveriş yaptım geçen hafta, cep telefonu ve saat satın aldım. Cuma günü tamamladığım alışverişi kutusunda ve faturalı olarak bugün bana teslim ettiler, ürünlerin bazılar stoklu ve güvenilir fiyatlarla satın aldım. 3D ile alışveriş sistemi de var sitenin ve destek alabiliyoruz her yerden telefon ve mail aracılığıyla. Tavsiye ederim hepinize

Aksesuar için qupaccessories.com öneririm. Ben geçen hafta alışveriş yapmıştım kolye siparişi vermiştim. Birazda koktum açıkçası birde elime ne geçmiş. Mükemmel resimdekinden daha güzel bir kolye. Sizlerede tavsiye ederim.! Bence bu site birazdaha resimleri iyi çekmesini öğrenmeli..
    Konu Neslihan tarafından (17.03.2016 Saat 18:54 ) değiştirilmiştir.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler