Sohbet Sevdiklerinizle Siyaset Yapmayın

Ugur

Administrator
Aristoteles tarafından Milattan önce 4. yüzyılda söylenmiş ve halen geçerli güzel bir söz...

Sevdiklerinizle siyaset yapmayınız.
Zira; siyaset dostlukları zedeler.
Siyasetçiler yollarına devam ederken;
Siz dostlarınızı yitirdiğinizle kalırsınız.

siyaset.jpg siyaset.jpg

Agzi yanmis biri olarak bunu en iyi ben bilirim :)

Agzi yanmis biri olarak bunu en iyi ben bilirim :)

Yogurdu uflegerek yemek lazim,futbol ve siyaseti tartisirken zevkini almakla yetinsek en iyi secim olur.Zaten birseyi nekadar cok konusuyorsak okadar berbat ediyoruz,futbolda ve poltikada havliyu hic elimize almadikki atalim.

Fitne zamanında düşman oklarına bakın. Oklar kimi gösteriyorsa o hak üzeredir. İmamı şafii

Fitne zamanında düşman oklarına bakın. Oklar kimi gösteriyorsa o hak üzeredir. İmamı şafii

Zamanımızda bu oklar , YALAN , İFTİRA , GIYBET VE ÇİRKİNLİK halinde aynen devam ediyor. Günümüzde de örnekleri oldukça fazla. Tam da bir fitne zamanındayız. HEr tarafımız çevrilmiş , içte ve dışta düşmanlarla boğuşuyoruz...

Kesinlikle katılıyorum.benimde sütten ağzım yandı yoğurdu üfleyerek yiyor ve genelde sessiz kalıyorum

Herkes siyaset yapamaz,akil işidir.
Konuşmayı bilmeyen hiç girismesin.oyle kala kalirhahaha

Kala kalmak değil her söze cevabımız vardır ama karşındaki akraban olunca iş kalp kırmaya gidiyor çünkü senin doğrun ona göre yanlış ve bunun değişmeyeceğini bilince kalp kırmamak adına,susmak daha evla oluyor

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Özlenen Türkiye Siyaset Ortamı
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Güncel
  • 0    3K
Pandemi döneminde diyet yapmayın
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Sağlık
  • 0    1K
Mesajlaşırken bu hataları sakın yapmayın