Alman Der Spiegel yine çirkin oyun peşinde!

Alman Der Spiegel yine çirkin oyun peşinde! Provokatif başlıklarıyla Erdoğan'a saldırılarda bulunan Alman Der Spiegel dergisi yine çirkin bir oyun peşinde. Gezi Parkı eylemleri sırasında ilk kez Türkçe kapak hazırlayan ve provokatif...

 1. #1
  Alman Der Spiegel yine çirkin oyun peşinde!
  Alman Der Spiegel yine çirkin oyun peşinde!

  Alman Der Spiegel yine çirkin oyun peşinde!


  Provokatif başlıklarıyla Erdoğan'a saldırılarda bulunan Alman Der Spiegel dergisi yine çirkin bir oyun peşinde.

  Alman Der Spiegel yine çirkin oyun peşinde!

  Gezi Parkı eylemleri sırasında ilk kez Türkçe kapak hazırlayan ve provokatif başlıklarıyla Erdoğan'a saldırılarda bulunan Alman Der Spiegel dergisi yine çirkin bir oyun peşinde.
  Alman Der Spiegel dergisi yarın çıkacak yeni sayısında Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan'ı kapağına taşıdı. Her fırsatta provokatör başlıklarıyla ön plana çıkmaya çalışan Der Spiegel dergisi, bu kez de Türkçe ve Almanca olarak 'Der Staat Erdoğan – Erdoğan devleti' başlığını kullandı.
  Gezi'deki eylemleri ve polisin müdahalesini olduğundan daha ağır ifadelerle haftalarca gündemde tutan, tarihinde ilk kez Türkçe kapakla çıkarak Gezi gençliğine "Boyun eğme" diye seslenen Der Spiegel, cumhurbaşkanlığı seçim sürecini etkilemek için kolları sıvadı.
  GURBETÇİLERE ÇİRKİN PROPAGANDA
  Cumhurbaşkanlığı seçimlerine müdahalede bulunmak için devreye giren dergi, 'Türkiye özgür kalacak mı?' sorusuyla 16 sayfalık dosya hazırladı. Dergi iç sayfalarında da habere Almancanın yanı sıra Türkçe olarak yer verdi.
  Der Spiegel, Başbakan Erdoğan'ın Köşk'e çıkma durumunda Türkiye'nin "Erdoğan devleti"ne dönüşeceğini savunarak gurbetçi Türklere propaganda yaptı. Der Spiegel haberinde şu ifadelere yer verdi: "Yeni padişah: Başbakan Erdoğan demokratik reformlarla çıktı yola, ancak eski dönemin seçkinleriyle ve Gezi Parkı direnişçileriyle mücadelesinde hükümdara dönüştü. Şimdi kendisini cumhurbaşkanı seçtirmek niyetinde. Despot mu olacak bu sefer de?"

  Alman Der Spiegel yine çirkin oyun peşinde!

 2. #2
  Satin aldiklari birkaç hain ile ülkeyi karistiracaklarini saniyor beyinsizler.Türk milleti ne Libya'lilara benzer nede Misir'lilara.Istedigin kadar karalama yazisi yaz,bu millet yemez bunu.

 3. #3
  Kendi kendilerini kandırıyorlar. ama ne kadar karalasak o kadar iyi, aptallığını da yaşamadan duramıyorlar. Hem türkiye de hem bütün dünyada insanlar uyandı artık. Kimin ne mal olduğunu millet çooook iyi biliyor. İsteselerde istemselerde , bu kıskançlıkları hepsini öldürse de , artık çok farklı bir Türkiye var. Sıradan bir alman dergisi. almanların kurt köpeği gibi Türkiyeye hırlamadan duramayan bi dergi. Kim hesaba alıyor ki?

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler