Facebook acil yardım hattını kitledi

Facebook’un iki aydan kısa bir süre içinde ikinci kez çökmesi, ABD’nin Los Angeles kentinde kaosa neden oldu. Facebook, 19 Haziran’da yaşanan teknik arızanın ardından, cuma günü bir kez daha erişime kesildi. Yarım saatten fazla süren kesintiye...

 1. #1
  Facebook acil yardım hattını kitledi
  Facebook’un iki aydan kısa bir süre içinde ikinci kez çökmesi, ABD’nin Los Angeles kentinde kaosa neden oldu.

  Facebook, 19 Haziran’da yaşanan teknik arızanın ardından, cuma günü bir kez daha erişime kesildi. Yarım saatten fazla süren kesintiye sabah saatlerinde yakalanan Los Angeles sakinleri, 911?e telefon ederek Facebook’un ne zaman geri geleceğini sordu.

  Gelen binlerce telefon karşısında çaresiz kalan Crescenta Valley bürosundan Çavuş Burton Brink, Twitter üzerinden 'bizi aramayın’ mesajı gönderdi.

  Brink tweet’inde, “Facebook’un çökmesi yasaları ilgilendiren bir konu değil. Lütfen Facebook’un çalışmadığını söylemek ve ne zaman düzeleceğini sormak için bizi aramayın!’ dedi.

  Brink, kendisine yöneltilen bir tweet’e cevap olarak, 'Bu tür telefonları her zaman aldıklarını, insanların kablolu TV’leri bozulduğunda bile aradıklarını’ söyledi.

  Facebook’a dünya genelinde erişim yapılamaması, Twitter’da #facebookdown hashtag’iyle binlerce tweet yağmasına neden oldu. Facebook, gelen tepkiler üzerine 'API (uygulama programlama arayüzü) ve web’i etkileyen sorunlar yaşadıklarını ve sorunu gidermeye çalıştıklarını’ söyledi. Sosyal ağ, yaşanan sorunla ilgili başka açıklama yapmadı.

 2. #2
  Ayyyyy ne kadar büyük eksiklik olmuşfecebook arzalandı hayat durdu dimek

 3. #3
  VuSLaT Nickli Üyeden Alıntı
  Ayyyyy ne kadar büyük eksiklik olmuşfecebook arzalandı hayat durdu dimek
  Az kaldı, o noktaya doğru ilerliyoruz yavaş yavaş.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler