"06 RTE 53" 500 Bin Lira'ya Satılık

Erdoğan'ın isminin baş harfi ile memleketi Rize'nin plaka numarasını taşıyan 1988 model serçe marka otomobil, satışa çıkarıldığı internet sitesinde ilgi görüyor. 06 RTE 53 Aracın sahibi Polat Fikret Örsçelik, yaptığı açıklamada, galericilik...

 1. #1
  "06 RTE 53" 500 Bin Lira'ya Satılık
  Erdoğan'ın isminin baş harfi ile memleketi Rize'nin plaka numarasını taşıyan 1988 model serçe marka otomobil, satışa çıkarıldığı internet sitesinde ilgi görüyor.

  Aracın sahibi Polat Fikret Örsçelik, yaptığı açıklamada, galericilik yaptığı için sık sık internet sitelerindeki otomobil ilanlarını incelediğini hatırlattı.

  Yaklaşık 1 ay önce, "06 RTE 53" plakalı aracın satılık ilanını gördüğünü hatırlatan Örsçelik, uzun görüşmeler neticesinde otomobili 9 bin liraya satın aldığını vurguladı.

  Aracı satın alırken ticari kaygı içerisine girmediğini aktaran Örsçelik, şöyle konuştu:
  "Otomobile çok talip çıktı, ciddi teklifler aldım ve arkadaşlarımın isteği üzerine arabayı satışa çıkardım. 30 Temmuz'dan bu yana çok sayıda kişiyle görüştüm. Otomobile 500 bin lira değer biçtim, şimdiye kadar 235 bin liraya kadar teklif edenler oldu ancak bu plaka Erdoğan'a yakışır."

  Örsçelik, otomobili Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye etmek istediğini kaydetti.

 2. #2
  İstanbulda ticari plaka 1 trilyon liraya satılırken, burda tek rakamlı plana 1,5 milyon dolar. 2 rakamlı plaka 500 bin dolar. Plaka merakı ilginç bir hastalık Ama RTE güzelmiş.

 3. #3
  ​Arabanın sahibi o plaka'dan para alacağını ümitlenmesin tayyip elinden alır

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler