Motorlu Araçlar Motosiklet Kazalari

Ugur

Administrator
Motosiklet Kazalari

Bir defa kaza yaptım ama küçüktü. yılalrdır binmiyorum. binmem de. ama hastalık. çok tehlikeli bir sevda.

Motosiklet demeyin yaw tüylerim diken diken oluyo...

Araçlarin 70 km hizla gittigi bir yolda manevra yapmak isteyen bir araç, ters yola girerek 120 km hizla sollama yapan bir motosikleti nasil görebilirki.

Illa motosiklet kullanilacaksa saatte 70 km hiz limiti konulmali.Hatta fabrikada imal edildigi esnada hizi 70 km ile sinirlandirilmali.Yok yok,bence 70 km'den fazla hiz yapan bütün iki tekerlekli araçlar trafikten menedilmeli arkadas.En iyi çözüm budur.

Motosiklet demeyin yaw tüylerim diken diken oluyo...

Araçlarin 70 km hizla gittigi bir yolda manevra yapmak isteyen bir araç, ters yola girerek 120 km hizla sollama yapan bir motosikleti nasil görebilirki.

Illa motosiklet kullanilacaksa saatte 70 km hiz limiti konulmali.Hatta fabrikada imal edildigi esnada hizi 70 km ile sinirlandirilmali.Yok yok,bence 70 km'den fazla hiz yapan bütün iki tekerlekli araçlar trafikten menedilmeli arkadas.En iyi çözüm budur.

Burda 3000 motor - 4000 motor - 5700 motor ve 6000 motorlu araçlar var. ama şoförlükleri yok. Eşekten inip son model arabalara binmişler. 5 sene öncesine kadar araba yokken şimdi görmediğim araçları var. Şoförlük yok.
Hani bi laf var, Direksiyondaki öküzse kaputun altındaki beygirin ne önemi var. aslında fabrika çıkışı torklar kısıtlanıp en fazla 80-90 km hız yapabilecek araçlar üretilmeli. günümüzde de ibreyi arttırmak için herşey yapılıyor. şimdide 8 ileri icat ettiler bakalım neryee kadar gidecek:)

Bi laf daha var onuda yazmadım :)

Öküzün altında buzağı aramayın. Şimdi öküzün altında son model araba var. Tam da günümüze hitap ediyor :)

Paylaşım için Teşekkürler

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Eski Motosiklet Restorasyonu
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Video Galerisi
  • 0    1K
1960 Model Motosiklet Restorasyonu
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Video Galerisi
  • 6    2K