Sıla Yolu Üzerindeki Dinlenme Tesisleri

Hurriyet Stari Hrast tesisleri Sıla Yolu Üzerindeki Dinlenme TesisleriTürkiye'ye giderken Stari Hrast tesisleri Belgrad'ı geçtikten 95. kilometre sonra geliyor Türkiye’ye giderken: Belgrad’ı geçtikten sonra 95. kilometre sonra...

 1. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Misafir 25.06.2014
  #51
  Bu sene insaat olsada olmasada sinirlar Yogun Olur Herkez bayrama Türkiye de olmak isteyecek Benim cikis 24.07 Kismet olursa Macar üzeri gitmeyi düsünüyorum

 2. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Misafir 25.06.2014
  #52
  Sabah tesislerinde 2012 de gittim hic memnun kalmadim
  Umarim düzelmistir

 3. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Misafir 27.06.2014
  #53
  sila yolu
  Celik Nickli Üyeden Alıntı
  Bulgaristan'i 48 saat içerisinde transit geçmek sartiyla,10 yildan daha eski pasaprtlarda bir sorun olmuyor.Fakat Bulgaristan'da turizm veya ziyaret amaciyle 48 saatten fazla kalan vatandaslarimizin yeni pasaport alma zorunlugu var.
  sizinde dediginiz gibi 10 Yildan eski pasaportlari olanlar içinsorunluymus ben huriyete a mail atmistim


  Fransalı Türk Yılmaz Kaptan, aslında bütün Sıla Yolu takipçilerini ilgilendiren bir soruna işaret etti. On binlerce tatilciyi yakından ilgilendiren Yılmaz Kaptan’ın sorusunu, Türkiye’nin Bulgaristan Büyükelçiliği’ne ilettik. İşte büyükelçilikten, Hürriyet’e yanıt geldi

  Sıla Yolu için hazırladığımız "Çek Gönder" kampanyasına ilgi büyük oldu. Avrupalı Türkler, Sıla Yolu'nda yaşadıkları veya karşılaşmaktan çekindikleri sorunları Hürriyet okurlarıyla paylaşmaya başladı.

  Sorusunu Hürriyet'le paylaşan Fransalı Türk Yılmaz Kaptan, aslında bütün Sıla Yolu takipçilerini ilgilendiren bir soruna işaret ediyor.

  Yılmaz Kaptan, 5 Temmuz'da Türkiye'ye doğru yola çıkacağını belirtiyor ve şu soruyu soruyor: "Duyduğuma göre Sırplar ve Bulgarlar eski pasaportlu olanlara sorun çıkarıyormuş. Şayet gümrükte bir sorun çıkarsa ne yapmam gerek?" Kaptan, eski pasaportların geçerlik süresinin 24 Kasım 2015'te biteceği konusunda da internette bir bilgi bulduğunu mektubuna ekliyor.

  İŞTE SORUNUN YANITI
  On binlerce tatilciyi yakından ilgilendiren Yılmaz Kaptan’ın sorusunu, Türkiye’nin Bulgaristan Büyükelçiliği’ne ilettik. İşte büyükelçilikten, Hürriyet’e verilen yanıt:
  “Bulgaristan yetkilileriyle bu konuyu görüştük. Bulgaristan, ülkeye girişte ve çıkışta pasaportların geçerliliğinin yanı sıra düzenleme tarihlerine de bakıyor. Bulgaristan’a giriş veya çıkışta vatandaşların elindeki pasaportun düzenleme süresi 10 yılı aşıyorsa Bulgar yetkililer ülkeye girişe ve ülkeden çıkışa izin vermiyor. Ancak pasaportların düzenleme tarihi 10 yılı geçmemişse ve geçerlilik süresi de bulunuyorsa bir sıkıntı çıkmıyor. Bu pasaportlarla, eğer geçerlilik süresi de varsa giriş çıkış yapmak mümkün. 10 yılı aşkın süre önce düzenlenen pasaportların geçerlilik süresi bulunsa bile Bulgaristan’a giriş ve çıkış yapmak mümkün değil. Bizim tavsiyemiz vatandaşların yeni pasaport çıkardıktan sonra yola çıkmaları."

  SIRBİSTAN'DA SORUN YOK
  Sırbistan Büyükelçiği ise şu ana kadar kendilerine herhangi bir şikayet gelmediğini belirtti. Büyükelçilik yetkilileri, pasaportlar nedeniyle Sırbistan'da sorun yaşanma ihtimalinin çok düşük olduğunu kaydetti. Büyükelçilik yetkilileri, asıl sorunun Bulgaristan sınırında yaşanması ihtimalinin ise çok kuvvetli olduğunu ifade etti.

 4. Misafir21 - Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Misafir21 06.07.2014
  #54
  Misafir Nickli Üyeden Alıntı
  Arkadaslar, yollardaki konaklama sorunlari bitiyor insallah. Macaristan'da vatandaslarimiz icin konaklama tesisleri yapiliyor kismetse 2014 yazinda yaz sezonuna hizmete acilacakmis arkadaslar beni gezdirdi cok düzgün rahat türk aileler icin düsünülmüs tuvaletlerinde dahi taharet musluklari var Macaristanin sonununa dogru Sirbistan sinirina 25 km kala Sahipleride Türkler Otel 150 yatakli vede engüzeli Mutfakta Helal kesim ürünlerin kullanilmasi Kesinlikle domuz ürünleri bulunmuyor.Ayni zamanda Tesiste Mescitte bulunuyor Valla Helal olsun Adamlara böyle bir tesisi biz gurbetci kardeslerimize kazandirdiklari icin üstelikte sabahleyin ordan ciktiginiz zaman aksam Türkiye sinirina varabiliyorsunuz Otelden kapikule sinir ( 950 km ) Arkadaslardan haber aldikca burda paylasacagim herkese hayirli günler
  46°24'16.4"N 19°58'34.6"E

  Slm,,,.

  yukarda bahs edilen oterle ugrayan oldumu?

  Nasil tavsiye edilirmi?
  Güvenlik ve Fiyatlar nasil?

 5. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Misafir 19.07.2014
  #55
  sila yolu sabah tesisleri navigasyon adresi..
  s.a kardes,bende bayramin ikinci gunu macedon yunanistan uzeri turkiye gidecegim ve sabah tesislerinde konaklamak istiyorum, oranin adresi tam olarak nedir> tomtom navigasyonuna nasil kaydediyoruz?
  saygilar. hamza Yilmaz
  facebook adresim:hamza Yilmaz.. hollanda-limburg-venlo..

 6. #56
  Misafir Nickli Üyeden Alıntı
  s.a kardes,bende bayramin ikinci gunu macedon yunanistan uzeri turkiye gidecegim ve sabah tesislerinde konaklamak istiyorum, oranin adresi tam olarak nedir> tomtom navigasyonuna nasil kaydediyoruz?
  saygilar. hamza Yilmaz
  facebook adresim:hamza Yilmaz.. hollanda-limburg-venlo..
  Sabah tesislerini tomtom navigasyonda şu şekilde bulabilirsiniz,

  Şuraya sür==> Enlem Boylam

  Arama kutusuna 44.344046 yazıp ileriyi tıklayın
  Yeni açılan arama kutusuna 21.078901 yazıp bittiyi tıklayın ve rotayı çizdirin. Sonra isterseniz hedefi favorilere veya sık kullanılanlara ekleyerek bir dahaki sefere yeniden koordinat yazmak zorunda kalmazsınız.

  Sıla Yolu Üzerindeki Dinlenme Tesisleri

 7. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Misafir 24.07.2014
  #57
  Slm sabah dinlenme tesisleri nasıl ve direk adresini bilen varmi

 8. #58
  Misafir Nickli Üyeden Alıntı
  Slm sabah dinlenme tesisleri nasıl ve direk adresini bilen varmi
  Sabah tesislerinin adresi bu: Auto put bb,Velika Plana,11320, Sırbistan ama navigasyon (tomtom) bu adresi bulamıyor, en iyisi yukarda verdiğim koordinatları kullanmak.

 9. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Misafir 19.09.2014
  #59
  Hirsizlik azda olsa oluyormus ben duydum cami kirip degerli esyalari calma gibi dikkatli olmak tedbiri elden birkmamak lazim.!!!

 10. Misafir - Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Misafir 23.09.2014
  #60
  Misafir Nickli Üyeden Alıntı
  Hürriyet tesisleri diye milleti kandiriyorlar,,Heryer les gibi yataklar dersen nemden yatilmiyor ,,zaten orasi tek yazin acik kisin kapali bir ahir sakin gitmeyin.Yerli Hoteller tertemiz vatandas kaziklamak deyilmi helal olsun be
  Bende Katılıyorum size giderken cok lafını duyduk sabah ve hürriyet tesislerinin uğradık sabah tesisinde yataktan böcek çıktı otelde pislikten girilmiyor ordan devam gittik Hürriyete uğradık ordada pislikten kalınmaz yatak üstündeki sarsafa burun silinmiş katlı duruyo diye temiz gibi bırakılmış Halılar hayvan kılı wc pis kesinlikle kalınmaması gereken iki yer diye duyurulmalı bence 😣

Facebook Yorumları