Sıla Yolu Sıla Yolu Üzerindeki Dinlenme Tesisleri

benim bir sorum olacak pasaportlarimiz eski pasaport 2015 de bitiyor bir arkadas bulgaristandan eski pasaportlara kabul etmiyor diyor verdigi tarihten sonra gecen sene bulgaristandan geldim bir sorun çikarmadilar simdi içime bir suphe dustu ay basinda izine gidiyorum
arkadas benim de ayni 2015 kasim d bitiyor ben yeniledim konsolosluga sordum 10 yillik olunca sirp ve bugar sorn cikriyormus

arkadas benim de ayni 2015 kasim d bitiyor ben yeniledim konsolosluga sordum 10 yillik olunca sirp ve bugar sorn cikriyormus

En dogrusu yenilemek.Her ne kadar 48 saat içinde geçlmesi durumunda Bulgaristan'la bu sorun çözülmüs olsada,izin zamani zorluk çikarabilirler.

Iyi gunler sevgili dostlar..
Bende bu sene ilk defa Hollanda dan avusturya-hirvatistan-sirbistan-makedonya guzergahini izleyerek yola cikacagim kismetse..
daha once hep Italya uzeri feribotla gecmistim..Sizlerden ricam 1.si Nis 1900km kadar bana cocuklarla birlikte biraz fazla olabilir ondan once
konaklayabilecegim bir yer tavsiye etmeniz 2.si 2 temmuz da yola cikiyoruz hayirlisi ile bu aralar gecis yapan varsa yollarin ve sinir kapilarinin
durumu nedir?Bunlarla ilgili beni aydinlatacak arkadaslar varsa cok minnettar olurum..Simdiden tesekkurler,selamlar..Serkan

intenetten arastirma yaptim 24 kasim 2015 e kadar geçerliymis eski pasaportlar tesekurler bilginiz için aklimdayken bisey sormak istiyorum sabah tesislerinde gecelik fiyat ne kadar 3 kisilik

intenetten arastirma yaptim 24 kasim 2015 e kadar geçerliymis eski pasaportlar tesekurler bilginiz için aklimdayken bisey sormak istiyorum sabah tesislerinde gecelik fiyat ne kadar 3 kisilik

Sabah tesislerindeki fıyatlar:

ODA TÜRÜ KONAKLAMA ÜCRETİ
1 KİŞİLİK ODA 15 EURO
2 KİŞİLİK ODA 30 EURO
3 KİŞİLİK ODA 45 EURO
4 KİŞİLİK ODA 60 EURO

BUNGALOW evler 60 EURO

(Fiyatlara kahvaltı dahil değildir)

SOĞUK İÇECEKLER
Meyve suyu 1,20 Euro
Portakal suyu 1,50 euro
Kola 1,20 Euro
Su (1 litre) 1,50 Euro
Su (0,33 l) 1 Euro
Su (0,5 l) 1 Euro

SICAK İÇECEKLER

Çay 0,70 Euro
Espresso 1 Euro
Cappucino 1 Euro
Türk kahvesi 0,50 Euro
Neskafe 1,20 Euro
Kakao (Sıcak çikolata) 1,20 Euro
Buzlu kahve 1 Euro

BİRALAR
Jelen Bira (0,5 litre) 1,50 Euro
Amstel (0,3 litre) 3 Euro
Heineken (0,33 litre) 3 Euro

PARK ÜCRETİ YOK
TUVALET ÜCRETİ YOK

sevgili admin oncelikle verdigin bilgiler icin cok tesekkurler..
yukarida sirbistan oncesi mesela solovenya veya hirvatistan da bildiginiz bir konaklama yeri varmi diye sormustum bununla ilgili bir
bilginiz var mi?birde Temmuz 2 gibi yola cikiyorum hayirlisi ile bu tarihte sinirlarda genel anlamdaki sikisikliklar ne durumdadir?
bilgilendirirsen cok minnettar kalirim sevgi ve selmlar..Serkan

sevgili admin oncelikle verdigin bilgiler icin cok tesekkurler..
yukarida sirbistan oncesi mesela solovenya veya hirvatistan da bildiginiz bir konaklama yeri varmi diye sormustum bununla ilgili bir
bilginiz var mi?birde Temmuz 2 gibi yola cikiyorum hayirlisi ile bu tarihte sinirlarda genel anlamdaki sikisikliklar ne durumdadir?
bilgilendirirsen cok minnettar kalirim sevgi ve selmlar..Serkan

Sirbistan'daki Hurriyet ve Sabah tesisleri ile Macaristan'da yeni yapilan tesislerden baskasini bilmiyorum malesef.

Temmuz 2 gibi sinirlarda durum ne olur tam olarak bilinemez ama her sene oldugu gibi kalabalik olur diye dusunuyorum. :)

Simdiden hayirli yolculuklar.

Sirbistan'daki Hurriyet ve Sabah tesisleri ile Macaristan'da yeni yapilan tesislerden baskasini bilmiyorum malesef.

Temmuz 2 gibi sinirlarda durum ne olur tam olarak bilinemez ama her sene oldugu gibi kalabalik olur diye dusunuyorum. :)

Simdiden hayirli yolculuklar.

Valla cok aciklayici oldu tesekkur ederim:tabi:
Tarih vermemin ve sinir durumlarini sormamin sebebi ilk defa bu tarih ve bu guzergah dan gidecegim ve genel durumu bu tarihlerde bilmedigim icindi sevgili dosttum:gozkirp:
Yoka elbette kalabalik olacagini biliyoruz hepbirlikte degil mi:selam:
Genede yardimci olmaya calistigin icin tesekkurler..
Bu arada bu siralar gecis yapan arkadaslar sloven-hirvat-sirp-makedon yolu ile ilgili son bir durum degerlendirmesi yaparsa cok memnun olurum..
saygi ve selamlar..

Bu sezon duydugum kadar macar - sirp girisinde insaat Dan bahsediyorlar biraz Problem olacak Ama Ben emin degilim tam bilgisi Olan varmi ?

Duyumlara fazla aldirmayin,insaat her zaman var ve olacakta.Sizler yetkili kisilerden bilgi almamis digerlerine aldirmayin derim,karar sizlerin.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
2019 Sıla Yolu Yakıt Fiyatları
  • Ugur
  • Ugur,
  • Sıla Yolu
  • 0    2K
Adım adım Sıla Yolu başladı
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Sıla Yolu
  • 0    1K
Geri