Sıla Yolu Sıla Yolu Üzerindeki Dinlenme Tesisleri

Arkadaslar, yollardaki konaklama sorunlari bitiyor insallah. Macaristan'da vatandaslarimiz icin konaklama tesisleri yapiliyor kismetse 2014 yazinda yaz sezonuna hizmete acilacakmis arkadaslar beni gezdirdi cok düzgün rahat türk aileler icin düsünülmüs tuvaletlerinde dahi taharet musluklari var Macaristanin sonununa dogru Sirbistan sinirina 25 km kala Sahipleride Türkler Otel 150 yatakli vede engüzeli Mutfakta Helal kesim ürünlerin kullanilmasi Kesinlikle domuz ürünleri bulunmuyor.Ayni zamanda Tesiste Mescitte bulunuyor Valla Helal olsun Adamlara böyle bir tesisi biz gurbetci kardeslerimize kazandirdiklari icin üstelikte sabahleyin ordan ciktiginiz zaman aksam Türkiye sinirina varabiliyorsunuz Otelden kapikule sinir ( 950 km ) Arkadaslardan haber aldikca burda paylasacagim herkese hayirli günler
46°24'16.4"N 19°58'34.6"E

Slm arkadaslar ben belçikadan yola ciktigim için sabah tesisleri uzak oluyor.macaristan sonu o dedigin otel acilirsa gercekten şahane olur.orda konaklayip yolumuza devam ederiz insallah

S.a. silayolu yolculari.

Ben hep Makedon-Yunan uzeri gidip geliyorum Makadonya nin you az biraz cift yol yani
gidis-gelis gerisi bolunmus yol yani otoban
Yunanin yolu avrupada 1 numara yalniz otobanda benzinlikler yok 5-7 km. gibi yoldan cikip aliyorsun
Kaybolurum diye korkma tabelalara dikkat et o kadar, tekrar otobana girersin
Otoban uzerinde dinlenme yerleri parklar var sebze meyva very icecek alabilirsin.

Evet Yunanistan'dan gidecek gurbetçiler oto yola girmeden önce depolarini doldursun çünkü benzin almak iiçin çikis yapmak zorunda kalirlar ve zaman kaybederler.

s.a kardes bu yeni acilacak olan otel adresini verirmisiniz bizahmet navigasyona yazsalim, biz 2 agustosta yola cikiyoruz
saygilar..

Merhaba,
2013 temmuz ayinda Sabah tessislerinde kaldik ailem ile beraber. Cok berbat bir yer di odalari cok pis ve eski bir durumdaydi. Guvenlik konusunda yogun bir yer oldugundan dolayi araba da yatmanizi tavsiye ederim.

benim bir sorum olacak pasaportlarimiz eski pasaport 2015 de bitiyor bir arkadas bulgaristandan eski pasaportlara kabul etmiyor diyor verdigi tarihten sonra gecen sene bulgaristandan geldim bir sorun çikarmadilar simdi içime bir suphe dustu ay basinda izine gidiyorum

Süresi geçerliyse neden kabul etmesinler. Bilgiler okunur derecedeyse, mühür basacak yer varsa, üzerindeki resimsağlamsa neden sorun çıkarsınlar. O pasaportu veren devlet birsakınca görmedikten sonra bulgaristan eğer öyle birşey yaparsa sırf inadınadır. Maksat türk vatandaşını oyalamak. Git yenisini al yada geçici çıkar. bişeylerle uğraşta , ne olursa olsun mantığı. Standartbirpasaporta sorun çıkrmasalar gerek.

benim bir sorum olacak pasaportlarimiz eski pasaport 2015 de bitiyor bir arkadas bulgaristandan eski pasaportlara kabul etmiyor diyor verdigi tarihten sonra gecen sene bulgaristandan geldim bir sorun çikarmadilar simdi içime bir suphe dustu ay basinda izine gidiyorum

Bulgaristan'i 48 saat içerisinde transit geçmek sartiyla,10 yildan daha eski pasaprtlarda bir sorun olmuyor.Fakat Bulgaristan'da turizm veya ziyaret amaciyle 48 saatten fazla kalan vatandaslarimizin yeni pasaport alma zorunlugu var.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
2019 Sıla Yolu Yakıt Fiyatları
  • Ugur
  • Ugur,
  • Sıla Yolu
  • 0    2K
Adım adım Sıla Yolu başladı
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Sıla Yolu
  • 0    1K
Geri