Fasl-ı Müzik

Özgür reis;
Eline, ağzına, canına sağlık. Allah razı olsun. İşte bu yorumu bekliyordum. Bu ezgi değişik şekillerde yorumlanmış ama benim istediğim tam buydu. Yüreğine sağlık. Notaları ve melodisini kusursuz derecede yerleştirmişsin. eyvallah. Eyvallah. Bu videoyu indirdim. Tekrar teşekkür ederim. :alkisel::alkisel::alkisel::alkisel::alkisel::alkisel::alkisel:

Maşallah nefesine sağlık,,,çok güzeldi tebrik ederim...Murat admin arşive almış hele bak ne uyanıksın hahaha

Özgür reis bu kadar güzel okursa bende indiririm tabii. Çok sevdiğim bir eser olunca da , indirmeden olur mu :)

Özgür reisten rica etsek,
değmen benim gamlı yaslı gönlüme.... eserinide bir seslendirebilir mi acaba?

Yeni gördüm müsait bir zamanda burada okuruz inşallah.

Bir süre internetten uzak kaldim, bu yüzden güzelim konuya katki saglayamadim. Affiniza siginirim degerli ustalar.

Agziniza, yüreginize saglik arkadaslar, sayenizde kulagimizin pasi silindi.

Magazinel kisilikleriyle gündemde olup, tek bir enstuman çalmaktan aciz, nota bilmez, hadi bize bir türkü söyle desen bahaneler uyduran, "sözde sanatçi"larin oldugu dünyamizda, sizin gibi ustara gereken deger verilmiyor malesef.

Yolunuz ve bahtiniz açik olsun, Allah gönlünüze göre versin degerli ustalarim.

Istek türküme gelince;

Eger mümkünse, Hastane önünde incir agaci türküsünü rica ediyorum. Kimin söyledigi önemli degil, yeterki kendi çalip söylesin.

Saygilarimla.

Geri