Türk Usulü Park Yasağı

Motorları kim çalıyor acaba? Polisay derken? Anasının kapısı :D...

Türk Usulü Park Yasağı
    Motorları kim çalıyor acaba?

Türk Usulü Park Yasağı

Polisay derken?

Türk Usulü Park Yasağı

Anasının kapısı

Türk Usulü Park Yasağı

Sıkıyorsa parket.

Türk Usulü Park Yasağı

Otomatik kapı

Türk Usulü Park Yasağı

Lastik güm.

Türk Usulü Park Yasağı

Bizde yalan yok

Türk Usulü Park Yasağı

Türk Usulü Park Yasağı

Türk Usulü Park Yasağı

Otel oyar

Türk Usulü Park Yasağı

Öküzlere serbest

Türk Usulü Park Yasağı

Türk Usulü Park Yasağı

Türk Usulü Park Yasağı

Bark yasaktır

Türk Usulü Park Yasağı

Türk Usulü Park Yasağı

Türk Usulü Park Yasağı

Türk Usulü Park Yasağı

Bunu sevdim imzalı möhürlü ha
    Türk Usulü Park Yasağı

Türk Usulü Park Yasağı

Litvanya'nın başkenti Vilnius'ta Belediye Başkanı Arturas Zuokas, araçlarını yanlış yere park eden şoförlere "ders vermek" için bisiklet yoluna çeken bir Mercedes'in üzerinden tankla geçti. Kameralar önünde arabayı ezip geçen "Çılgın Başkan" lakaplı Zuokas, "Lüks arabalarını bisiklet yoluna ve kaldırımlara park eden bu şoförlerden artık bıktım. Belki de bu tank, hatalı park yapanların gözünü korkutmaya yarayabilir" dedi. Zuokas'ın, Vilniuslulardan Belediye Başkanlığı'na yüzlerce şikayet mektubu gelmesinden sonra kurallara uymayan şoförlere gözdağı vermek için böyle bir yönteme başvurduğu belirtildi. Zuokas'ın park ihlaline karşı başlattığı medya kampanyasının parçası olduğu tahmin edilen görüntülerde, 43 yaşındaki siyasetçininin kullanılmaz hale gelen Mercedes'in sahibinin elini sıkarak, bir daha yanlış yere park etmemesi için uyardığı görüldü.

Burdan izleyin

Türkiye de böyle bir şey olsa birde, arabayı ezen, araç sahibiyle konuşsa ?

Park yasağına en güzel çözüm.

MURATS44 Nickli Üyeden Alıntı
    Litvanya'nın başkenti Vilnius'ta Belediye Başkanı Arturas Zuokas, araçlarını yanlış yere park eden şoförlere "ders vermek" için bisiklet yoluna çeken bir Mercedes'in üzerinden tankla geçti. Kameralar önünde arabayı ezip geçen "Çılgın Başkan" lakaplı Zuokas, "Lüks arabalarını bisiklet yoluna ve kaldırımlara park eden bu şoförlerden artık bıktım. Belki de bu tank, hatalı park yapanların gözünü korkutmaya yarayabilir" dedi. Zuokas'ın, Vilniuslulardan Belediye Başkanlığı'na yüzlerce şikayet mektubu gelmesinden sonra kurallara uymayan şoförlere gözdağı vermek için böyle bir yönteme başvurduğu belirtildi. Zuokas'ın park ihlaline karşı başlattığı medya kampanyasının parçası olduğu tahmin edilen görüntülerde, 43 yaşındaki siyasetçininin kullanılmaz hale gelen Mercedes'in sahibinin elini sıkarak, bir daha yanlış yere park etmemesi için uyardığı görüldü.

Burdan izleyin

Türkiye de böyle bir şey olsa birde, arabayı ezen, araç sahibiyle konuşsa ?

Park yasağına en güzel çözüm.

Adamın arabasını ez sonra elini sık, Adamın yerinde ben olsam ben de onun boğazını sıkardım.

Ben kafasına sıkardım boğaz ne ki? Önce kafasına sıkar sonra da panzerle kafasının üstünden geçerim.

ha ha ha.. Çok güzel toplanmış bu resimler.. Emeğine Sağlık...
    Türk Usulü Park Yasağı

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler