Suriye Sınırında IŞİD Yine yapti yapacagini 35 Ölü

IŞİD, Suriye sınırında Irak güvenlik güçlerinin bulunduğu bir karargaha saldırı düzenledi. Çıkan çatışmada 20 IŞİD militanı ile Irak güvenlik güçlerinden 15 kişi öldü. Terör örgütü IŞİD ile Irak güvenlik güçleri arasında Suriye sınırında çıkan...

 1. #1
  Suriye Sınırında IŞİD Yine yapti yapacagini 35 Ölü
  Suriye Sınırında IŞİD Yine yapti yapacagini 35 Ölü

  IŞİD, Suriye sınırında Irak güvenlik güçlerinin bulunduğu bir karargaha saldırı düzenledi. Çıkan çatışmada 20 IŞİD militanı ile Irak güvenlik güçlerinden 15 kişi öldü.

  Terör örgütü IŞİD ile Irak güvenlik güçleri arasında Suriye sınırında çıkan çatışmada 20 IŞİD militanı ile 15 Irak askeri yaşamını yitirdi.

  Enbar vilayetindeki hükümet yetkililerinden alınan bilgiye göre, IŞİD militanları, Ramadi'nin 350 kilometre batısında Suriye sınırında bulunan "Dördüncü Tugay"ın karargahına geniş çaplı bir saldırı düzenledi. Çıkan çatışmada 20 IŞİD militanının öldürüldüğü, onlarcasının yaralandığı ve ağır silah taşıyan 6 zırhlı aracın imha edildiği belirtilirken, Irak güvenlik güçlerinden de 15 kişinin öldüğü, 10 kişinin yaralandığı aktarıldı.

  Öte yandan Ninova Polis Merkezi'nden Albay Ahmed el-Ceburi, IŞİD militanlarının bazı mahallelerde araçlardan megofanla "örgüte katılın" çağrısı yaptığını belirtti. Ceburi, bu çağrıya olumlu bir cevap olmadığını ve olmayacağını ileri sürdü.


  Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
  ______MEVLANA_______


 2. #2
  Bu işid çok fazla oldu bence biri pimini çekmeli bunun
  Suriye Sınırında IŞİD Yine yapti yapacagini 35 Ölü

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler