Günün Özlü sözü

Günün sözü : Dinde inanmak isteyenler için yeterince ışık; İnanmak istemeyenler için ise onları kör etmeye yetecek kadar karanlık vardır......

Günün Sözü: Kırgınlığım lunaparkta unutulmuş bir çocuğun nefreti kadar, Sorun atlı karıncalar değil, Arkamdan dönüp duran dönme dolaplar.
    Günün Özlü sözü

Günün Sözü: Düşünmeden konuşmanın cezası konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır... (Hz. Ali)
    Günün Özlü sözü

Günün Sözü: Seni seviyorum diyenin aşkından şüphe et. Çünkü; Aşk sensiz ve dilsizdir.
    Günün Özlü sözü

Günün Sözü: Hiç bir ayrılık benim ecelime, Hükmedemez! Gelen'le Doğmadım'ki Giden'le Öleyim!
    Günün Özlü sözü

Günün Sözü: Bir yol, var yürümem gerek. Sonuna kadar gitmem gerek. Güzel bir gün var biliyorum, canımı yaksada hayat, yaşamam gerek...
    Günün Özlü sözü

Günün Sözü: Ne üzgünüm, ne de kırgınım. Yorgunum sadece. Kendime biIe tahammüI edemezken, nasıI katIanayım kendini biImezIere.
    Günün Özlü sözü

Alçak gönüllük elbette herkesin anlayacağı bir dil değildir, ancak sizi her zaman huzurlu kılar...
    :Eylül: bunu beğendi
    Günün Özlü sözü

Günün Sözü: Dostluk iki yürek arasında akan bir nehir gibidir; gittiği yeri de temizler, geldiği yeri de...
    Günün Özlü sözü

Bazı pişmanlıklar var, bir daha yaşasam da yine pişman olsam tadında...
    Günün Özlü sözü

Hele şu toz duman bir dağılsın bindiğin at mı, eşek mi anlarsın!
    Günün Özlü sözü

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler