Belçika Başbakanına Mayonez ve Patates Kızartmalı Saldırı

Belçika Başbakanı Charles Michel iki kadının mayonez ve patates kızartmalı saldırısına maruz kaldı. Valon bölgesinde bulunan Namen şehrinde işadamlarına hitap eden Charles Michel, 'LilithS’ isimli bir feminist derneğin üyesi olduğu iddia edilen iki...

 1. #1
  Belçika Başbakanına Mayonez ve Patates Kızartmalı Saldırı
  Belçika Başbakanı Charles Michel iki kadının mayonez ve patates kızartmalı saldırısına maruz kaldı. Valon bölgesinde bulunan Namen şehrinde işadamlarına hitap eden Charles Michel, 'LilithS’ isimli bir feminist derneğin üyesi olduğu iddia edilen iki kadının mayonez ve patates kızartmalı saldırısına uğradı.
  Michel konuşmasında sorumluluktan bahsettiği sırada eylemciler, "Michel uzaklaş buradan, tasarrufları kaldır’’ sloganlarıyla Başbakan’ın üzerine mayonez ve patates kızartması attı. Saldırı esnasında gülen Charles Michel, ceketini değiştirdikten sonra programa kaldığı yerden devam etti. Michel, kadınlardan şikayetçi olmayacağını söyledi.


 2. #2
  Helal olsun adama güldü gecti bizimkiler olsa anana, babana söverdi. Bir sürü koruma tutuyorlar kendilerine G..t korkularindan. Avrupadaki baskanlar tek basina geziyorlar sokakta.


  Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
  ______MEVLANA_______


Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler