Türkiye'den Suriye'ye büyük operasyon

Türkiye'den Suriye'ye büyük operasyon Suriye'de bulunan Süleyman Şah Türbesi'ndeki askerlerin tahliyesi için askeri operasyon düzenlendi. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Türkiye sınırları dışındaki tek Türk toprağı olan Suriye içindeki...

ciiden buna nasıl cevap vereceksiniz biliyorum. Herşeyi görmek istediğiniz gibi inanıp arkasından koşuyorsunuz.
    - paralelcilerin desteği ile gelen Erdoğan onların desteğini almadan 30 mart seçimlerinden ortalığı dağıtarak çıktı. üstüne cumhurbaşkanlığını aldı. fetocuların desteği olmadan..

- çarkçının biri ise fetocuların kaset desteği ile müdür oldu. ve şu anda fetocularla haşna fişna.

Madem fetocular o kadar güçlü chp kesin iktidarda. Tabi rüyalarında. Fetocuların yaptıkları ihanetlerde ortada. ülke sırrı , milli güvenlik sırlarını düşmana verenden ne beklenir . Onları geçipte ihtimallerle , pkk ya toprak vereceksiniz edebiyatıyl konuşacağınıza ortadaki ihanet ortaklığı jhakkındaki görüşlerinizi bi alalım. MERAK ETTİM...

Reklam amaçli bu tür takvimlerin kirmizi kutusu, 1 Ocak tarihi üzerinde kalir, 31 Aralik tarihinde çöpe atilir ve yenisi konur. Resimde görünen takvimi en azindan arada bir birileri degistirmis

Hiç gülecegim yoktu beni güldürdünüz Allah'da bu resimi çekeni güldürsün (en azindan bir kereye mahsus)

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler