CHP'li Hüseyin Aygün'den skandal tweet

MURATS44

Super Moderator
CHP'li Hüseyin Aygün'den skandal tweet

CHP'li Hüseyin Aygün'ün sosyal medya hesabından Süleyman Şah'a dua eden asker için böyle tweet attı.
CHP'li Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün Twitter hesabı üzerinden, naaşı taşınan Süleyman Şah'a dua eden askerlerle ilgili yaptığı paylaşım sosyal medyada tepki çekti.
DEAŞ tehdidi altındaki Süleyman Şah Türbesi'nin, 39 tank, 57 zırhlı araç ve 572 personelle iki koldan yapılan eş zamanlı harekatla güvenli bölgeye taşınması muhalefetin tepkisini çekti.

Aygün, Twitter hesabından Süleyman Şah'ın Birecik'te bir karakola nakledilen naaşının başında dua eden askerlerin fotoğrafını paylaşarak, altına, "Yeni Türkiye'nin askeri" diye yazdı.

Aygün'ün ecdadına dua eden bir askerin bu görüntüsünü bile hazmedememesi yüzlerce Twitter kullanıcısı tarafından tepki gördü.

:) Ecdadına , geçmişine , büyüklerine dua eden Türk askeri. Bunu bile kabullenemiyorlar. İsteselerde istemeselerde ................... Duanın ne olduğunu bilmiyorsa normaldir. Cehepe türkiyesi rakı masalarından geçtiği için bu resmi kabul etmemeleri normaldir. ;)

Bu konuda söyleyecek çok seyim var fakat tweet hakkinda bir yalanlama gelebilir diye bekleyecem zira son zamanlarda karalama niyetiyle birçok yalan yanlis haber yayinlaniyor.

Eger tweet hakkinda bir yalanlama gelmezse ...........
Anladin sen onu Aygün efendi...

Son zamanlarda moda ama yalanladıkları şeylerin gerçek olduklarıda kanıtlanıyor. Hayatları yalan olunca milletin kafasında bir düşünce oluşturup sonra onu inkar ediyorlar. Düşünceleri ortada, daha önce yaptıklarıda ortada. Görünen köy meselesi...

Kimsenin kimsenin inancını sorgulamaya hakkı yok. Çok doğru bir ifade.
Sinan aygününde o askerlerin inancını yada başkasının inancıyla dalga geçmeye hiç hakkı yok.

Kimsenin kimsenin inancını sorgulamaya hakkı yok. Çok doğru bir ifade.
Sinan aygününde o askerlerin inancını yada başkasının inancıyla dalga geçmeye hiç hakkı yok.

Yanlis anlama var galiba elestim Huseyin Aygun ve benzerlerine:eek:ku:

:) özür . Laf bana sandım. Doğru demişsin o zaman :)

evet. haklısın. Laf bana derken cevap anlamında demiştim.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
chp yürüyüşünde fotoğraf netleşiyor
  • deniz feneri
  • deniz feneri,
  • Güncel
  • 1    2K
CHP Zihniyetinin Dış Politika Sanrıları
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Sohbet Odası
  • 0    2K
Geri