Türkiye En Mutsuz Ülke Oldu!

Türkiye En Mutsuz Üçüncü Ülke Oldu! Bugün her televizyon haberlerinde okunan bir haber vardi "143 ülkede yapılan mutluluk araştırmasında Türkiye, Bangladeş ve Sırbistan ile aynı puanı alarak sondan üçüncülüğü paylaştı" ABD merkezli kamuoyu...

 1. #1
  Türkiye En Mutsuz Ülke Oldu!
  Türkiye En Mutsuz Üçüncü Ülke Oldu!

  topragizbiz.com Bugün her televizyon haberlerinde okunan bir haber vardi "143 ülkede yapılan mutluluk araştırmasında Türkiye, Bangladeş ve Sırbistan ile aynı puanı alarak sondan üçüncülüğü paylaştı"

  ABD merkezli kamuoyu araştırma şirketi Gallup yaptirmis bu sözde anketi ve Türkiye 143 ülke arasinda sondan üçüncü olmus. Geçen yil ise 135 ülke arasinda 97. sirada imis Türkiye. Nasil oldu da, bir yil içinde sondan üçüncülüge düstük bu siralamada !!!

  En mutlu ilan ettikleri ülkeler ise sirasiyla Paraguay, Kolombiya, Ekvator...

  Her nasil olduysa, Güney Amerika ülkeleri mutluluktan havada uçuyorlar, biz ise mutsuzluktan kivraniyoruz...

  Amerikan merkezli "arastirma sirketi" nin kimlere hizmet ettigini tartisacak degilim, onlar isini yapiyor. Fakat bu zibidilere çanak tutan medyamiza söyleyecek çooook sözüm var...

  Soylemeye kalkarsam, RÜTÜK'le basimiz belaya girer. Iyisimi içimden söyleyeyim...

 2. #2
  Amaerikan merkezli araştırma şirketiyse bu sonuçlar normaldir. Amerika kıtası ülkeleri uyşturucuyla , çetelerle siyah beyaz çatışmalarıyla hayat devam ederken , amerikalıların Cumhurbaşkanımızdan fikir sormaları bir yana, kendi ülkeleri bataktayken böyle bir sonuç zaten anket yapılmadan önce planlanmış birşeydir. Sözde anket. Belkide cevabı ve sonucu önceden belli olan anket.

  Bana pek inandırıcı gelmedi. Bence Türkiyedeki 3 parti ortalığı karıştırıp insanları birbirine düşürmeseler dünyanın en mutlu en zengin ve en güçlü ülkelerinden biri olurdu.

 3. #3

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler