Uzaylılarla Tanışmaya Az Kaldı

Amerikan Uzay Ajansı NASA’dan bilim insanları gelecek 10-20 yıl içinde uzaylılarla tanışacağımızı tahmin ettiklerini açıkladı. NASA’nın önde gelen bilim insanlarından Ellen Stofan, Washington’da yaptığı konuşmada, “Gelecek 10 yıl içinde Dünya...

 1. #1
  Uzaylılarla Tanışmaya Az Kaldı
  Amerikan Uzay Ajansı NASA’dan bilim insanları gelecek 10-20 yıl içinde uzaylılarla tanışacağımızı tahmin ettiklerini açıkladı.

  NASA’nın önde gelen bilim insanlarından Ellen Stofan, Washington’da yaptığı konuşmada, “Gelecek 10 yıl içinde Dünya dışında yaşam olduğuna dair güçlü verilere ulaşacağımıza ve 10 ila 20 yıl içinde de kesin kanıtı elde edeceğimize inanıyorum" dedi.

  Stofan “Nereye bakacağımızı biliyoruz, nasıl bakacağımızı biliyoruz ve büyük oranda bu arayışta ihtiyaç duyulan teknolojiye de artık sahibiz" dedi.

  NASA’nın Heliofizik Bölümü Direktörü Jeffery Newmark da “Artık soru uzayda yaşam bulup bulmayacağımız değil, bu yaşamı ne zaman bulacağımız" dedi.

  Newmark, “Ancak burada küçük yeşil adamlardan değil, mikroplardan bahsediyoruz" diyerek sözlerine devam etti.

  Kaynak: haber7

 2. #2
  Halen tanisamayanlar dusunsun

 3. #3
  Açıklayacaklar ama dünyayı bu habere alıştırıyorlar. 52. bölgede karıştırdıkları haltları da söyleseler. Zaten uzaylılar ellerinde. Onlardan teknoloji transferi yaptıkları ortada.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler