Malatya'lı Mercedes Kadir

Kendi Yaptığı Arabasıyla Malatya'dan Sonra Tüm Türkiye'nin Sevgilisi Olan Fenomen: Mercedes Kadir... Sosyal medyada şimdiden yerini alan Mercedes Kadir, Malatya'da yaşayan ve dikiz aynası taktığı sopayı araba sanarak; ulaşımını sağlayan yepyeni...

 1. #1
  Malatya'lı Mercedes Kadir
  Kendi Yaptığı Arabasıyla Malatya'dan Sonra Tüm Türkiye'nin Sevgilisi Olan Fenomen: Mercedes Kadir...

  Sosyal medyada şimdiden yerini alan Mercedes Kadir, Malatya'da yaşayan ve dikiz aynası taktığı sopayı araba sanarak; ulaşımını sağlayan yepyeni bir fenomen. Gerçek adı Fatih olsa da tüm Türkiye onu Mercedes Kadir olarak tanıyor.

  Akli dengesi yerinde olmayan Kadir'in sopasını yalnızca kendisi değil; vatandaşından polisine tüm Malatya, araba olarak benimsemiş durumda.


 2. #2
  Birde iki araba arasına parkedişini görün. Gerçek bir araba olsa ancak öyle parkedilir. Üstelik ağzından motor sesi çıkararak. Ağzından , kulağının arkasından sigara eksik olmazdı . Burda iyi çıkmış. Şişe su reklamında bile çıkmıştı. Kadir ..su içiyor işi rast gelsin. zararsız biri.

 3. #3
  Malatya, koskoca bir şehir, Kadir'in Mersedes hayalini her şeyiyle sahiplenmiş durumda.. Kadir trafik ışıklarında duruyor, arabasını park ediyor, diğer arabalar trafikte ona yol veriyor, ona göre parkediyor. Bütün şehir o "Mersedes"in farkında! Kadir sopasını Mercedes servisine götürüyor, ustalar bütün ciddiyetleriyle arızaları anlatıyor, bir usta sopaya teyp takıyor, diğeri aynasını, armasını yeniliyor..

  Sıkı durun; trafik polisleri yanlış yere park ettiğinde ya da 'çok hızlı gittiğinde' Kadir'e ceza yazıyorlar, zamanı geldiğinde muayeneye gönderiyorlar! Bir koca şehir, Malatya, Kadir'in hikayesini onunla birlikte yaşıyor.

  Bir 'deli'nin sopasına göre yaşayan şehirlerin, sopayla, sapanla, satırla birbirlerini kovalayan şehirlere dönüşmesini gördükçe bu hikaye çok hoş gelir insanın kulağına.. Anlarsınız umarım..

  Kadir'in başka bir hikayesi de hayli komiktir.
  Kadir bir gün arabasını servise götürmüş ve sorunlarını söylemiş. Usta almış arabasını ve "2 gün sonra gel" demiş. Kadir 2 gün sonra gelmiş. Usta arabanın daha olmadığını söylemiş. Kadir ertesi gün gitmiş. Usta yine olmadığını söylemiş. Kadir ertesi gün yine gitmiş. Usta arabanın hâlâ olmadığını söyleyince "YETER ARTIK YA VERİN ARABAMI KAÇ GÜNDÜR YÜRÜYEREK GİDİYORUM EVE" demiş...

  Malatya'lı Mercedes Kadir

  Facebook'tan alıntı...

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler