Yeni Bugatti göz kamaştırdı!

Yeni Bugatti göz kamaştırdı! Süper spor araçlar arasında en fazla tercih edilen markalarında başında yer alan Bugatti’in 2017 model Chiron hakkında detaylar ortaya çıktı Volkswagen firması 450'inci ve son Bugatti Veyron marka aracın ...

 1. #1
  Yeni Bugatti göz kamaştırdı!
  Yeni Bugatti göz kamaştırdı!

  Süper spor araçlar arasında en fazla tercih edilen markalarında başında yer alan Bugatti’in 2017 model Chiron hakkında detaylar ortaya çıktı


  Volkswagen firması 450'inci ve son Bugatti Veyron marka aracın satıldığını açıklamıştı. Son Veyron'un ardından Bugatti bombayı patlattı.

  2 SANİYEDE 100 KM HIZA ULAŞIYOR.  Bugatti Chiron, 1500 beygir gücünde olacak ve saatte 463 kilometre hıza ulaşabilecek. Bu zamana kadarki en hızlı Bugatti modeli olacak olan Chiron, 100km/s hıza sadece 2 saniye içerisinde ulaşacak.

  Yeni Bugatti göz kamaştırdı!

  Bugatti’nin son Veyron modeli geçtiğimiz Cenevre Otomobil Fuarı’ında basına gösterilmiş ve 2.3 milyon € karşılığında Ortadoğulu bir müşteri tarafından satın alınmıştı.

  Yeni Bugatti göz kamaştırdı!

  TÜRKİYE FİYATI  Yurtdışı fiyatı 2,5 milyon dolar olan Bugatti Chiron'un Türkiye fiyatı yaklaşık 14 milyon TL olması bekleniyor.

 2. #2
  Yurtdışı fiyatı 2,5 milyon dolar, Türkiye'de 14 milyon TL..... Arabanın fiyatı kadar vergi...

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler