Yalçın Akdoğan'dan çok sert tepki

Diyarbakır ve Kilis'te yaşanan terör saldırını değerlendiren Yalçın Akdoğan, "Terörün her türlüsünü kınamayanlar utansın" dedi.

topragizbiz.com
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan,"Terörün her türlüsünü kınamayanlar utansın. Uyuyan polisleri katletmek, millete hizmet eden trafik polisini öldürmek, nöbet tutan milletin evladına kıymak nasıl bir alçaklıktır"değerlendirmesinde bulundu.
Akdoğan, Kilis-Suriye sınırında 1 astsubayın şehit olduğu, 2 askerin yaralandığı olay ve Diyarbakır'da polise yapılan saldırının ardından sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından açıklama yaptı.

"KINAMAYANLAR UTANSIN"Alçak saldırılarda şehit olan astsubay ve polise rahmet dileyen Akdoğan, "Birbiriyle çatışan iki terör örgütü Türkiye'yi hedef almış, alçakça saldırılar gerçekleştirmiştir. Terörün her türlüsünü kınamayanlar utansın. Uyuyan polisleri katletmek, millete hizmet eden trafik polisini öldürmek, nöbet tutan milletin evladına kıymak nasıl bir alçaklıktır" ifadelerini kullandı.

Yalçın Akdoğan'dan HDP'ye  çok sert tepki

Terörün her türlüsü islam dininde Lanetlenmiştir. Terörü destekleyenler de ortada. Ağzından "Barış" sözcükleri düşmeyen teröristler oldukça bu güzel vatan daha çok zarar görecek. Hdp , terörürn en büyük destekçisi ve bizzat terörün içindedir.