Barış Derler Barışın Ne Olduğunu Bilmezler

Fakında mısın? Yüz yılar boyunca bazı kesim, Önce devrim lafını ağzına aldı, sonra süsledi devrimci kelimesini ekledi, arkasında yalan balonu ile ŞİŞİRİR ŞİŞİRİR halkın savaşı, HALKIN refahını barışını inşa edeceğiz yalanı ile halkı sokağa döktüler...

 1. #1
  Barış Derler Barışın Ne Olduğunu Bilmezler
  Barış Derler Barışın Ne Olduğunu Bilmezler

  Fakında mısın? Yüz yılar boyunca bazı kesim, Önce devrim lafını ağzına aldı, sonra süsledi devrimci kelimesini ekledi, arkasında yalan balonu ile ŞİŞİRİR ŞİŞİRİR halkın savaşı, HALKIN refahını barışını inşa edeceğiz yalanı ile halkı sokağa döktüler ve kargaşa ve kaos provokatörlerini öne sürdükten sonra, meydanlardan kaçtılar, baktılar ki halk yemedi maya tutmadı, gerçi mayası bozuk olanın mayası tutmaz ya, sonrasında az sessizlik ve yenilginin ardında bu sefer daha büyük bir yalan ile kasalarını, nasıl daha çok dolduracakları yalanı ile savaşla değil, barışla devrimci halkımızın haklı savaşı devam edecek diye onlarca masumu katl ederler, kasalarını ateş ile doldururlar ama onlar “PARA" sanır zavallı aciz körler.


  Barış derler barışın ne olduğunu bilmezler, sıkışınca devrim haklar özgürlükler saçmalığı ile kasalarını doldurur sırıtarak uzaktan izler edepsizler... Hak dersen nur Kur’an da Nur Sünnet’te var başka hiçbir yerde bulamayacağım lakin ama velhasıl halk olarak kim açarda bakar,yalan peşinde koşmak var iken hem dünyayı yıkar hem de geleceğini, cehenneme düşer yanar.
  Ne kadar acı ve esef verici bir durum düşündükçe acısı ile kıvranıyorum,nurlu temiz huzurlu yol var iken var git çirkefe bataklığa gömül soluksuz kal!Rabbim yar ve yardımcımız olsun,çok zor ve elem verici bir durum.

  Dikenli yolda bedenini kanat, huzur dolu olanı görme,kanasın yaran yarayı görme tedavi eden Nur Kur’an Nur Sünneti görme,git çaresizliği belayı gör! Daha fazla ne söyleyeyim bilmem ki! Selam ve dua ile kardeşlerim.

  Mehmet Aluç (Kul Mehmet)
  Mümin tövbe ile merhamet ister Rabbin'de affı için
  Selam ve dua ile...

 2. #2
  Çok güzel yazılmış. Barış derler, barışın ne olduğunu bilmezler...den çok ; Barışın arkasına sığınmış, dilinden barış sözcüğünü düşürmeden her pisliği yaparak sanki barış taraftarı görüntüsü çiziyorlar. Barışmış, demokrasiymiş...

  Barış adına yaptıkları bir tek şeyi söylesinler....
  Demokrasi adına bir tek şeyi söylesinler....
  Halkların kardeşliği Türküsü için attıkları en küçük adımı söylesinler...

  Bunları yapmadıkları gibi, hatta bunların tam tersini yaparak sürekli barış cümlesini telaffuz etmekle terörist kimliğinden kurtulmak kolay değil. Terörist istediği kadar " barış- demokrasi- kardeşlik" edebiyatı yapsın. Gözlerini kan bürümüş bu insanlık dışı yaratıklar bu etiketlerini sonuza kadar taşıyacaklar.

  Bilmedikleri bir tek şey var.... Yada düşünmedikleri......

  Bir gün öyle bir mahkemeye çıkacaklar ki, Hakimin kendisi şahit.....
  O zamanda bu türküyü söyleyecekler mi acaba? Kendi halkını kandırdıkları gibi o makamı da kandıra bilecekler mi acaba?

 3. #3
  Aynen kardeşim aynen Rabbim önce bize izan ederek düşünmeyi nasip etsin,yoksa işimiz çok zor olacak.Selam ve dua ile...  Mümin tövbe ile merhamet ister Rabbin'de affı için
  Selam ve dua ile...

 4. #4
  amin . inşaallah...

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler