Demirtaş'ın kardeşi servetine servet katıyor

Demirtaş'ın kardeşi servetine servet katıyor 'Üryan geldik üryan gideriz" diyen Selahattin Demirtaş'ın kardeşinin Diyarbakır'da 4 yıldızlı otel sahibi olduğu ortaya çıktı. Bir taraftan insanları sokağa döken, diğer yandan "halk çocuğu"...

 1. #1
  Demirtaş'ın kardeşi servetine servet katıyor
  Demirtaş'ın kardeşi servetine servet katıyor

  'Üryan geldik üryan gideriz" diyen Selahattin Demirtaş'ın kardeşinin Diyarbakır'da 4 yıldızlı otel sahibi olduğu ortaya çıktı.

  Bir taraftan insanları sokağa döken, diğer yandan "halk çocuğu" mesajı veren HDP Eşbaşkanı Demirtaş'ın keyfi yerinde. Kardeşi, D.Bakır'da 4 yıldızlı otelin ve kafelerin sahibi.

  “Üryan geldik yine üryan gideriz" diyerek fakir edebiyatı yapan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın kardeşi Süleyman Demirtaş servetine servet katmaya devam ediyor.

  GECELİĞİ 250 TL  Ağabeyi Nurettin Demirtaş elinde silahla dağlarda gezerken küçük kardeşi ise turizm sektörüne girdi. Süleyman Demirtaş’ın ortak olduğu 4 yıldızlı Liv Suit Otel Diyarbakır Kayapınar’da bulunuyor. Gecelik fiyatı ise 250 TL’den başlıyor.

  RESTORANI DA VAR  Tesisatçı bir babanın oğlu olan Süleyman Demirtaş’ın Diyarbakır’da bir de lüks bir restoranı bulunuyor. 'CHEFFY’ isimli restoran 2013 yılında açıldı. Demirtaş’ın restoranı Diyarbakır’da krize de yol açmıştı. Restorana, Başkanı HDP’li olan Yenişehir Belediyesi içki ruhsatı vermedi.

  LOKAL KILIFIYLA İÇKİ RUHSATI  Süleyman Demirtaş 'CHEFFY’e içki ruhsatı verilmesi için Diyarbakır Valiliği’ne, baro lokali adı altında başvuruldu. Valilik de bu isteği onaylayarak ruhsatı verdi. Böylece Demirtaş, HDP’li belediyenin koyduğu içki yasağını 'lokal’le delmeyi başardı. Ancak yıllardır aynı bölgede restoran işleten ama içki ruhsatı alamayan esnaf, kısa sürede Demirtaş’a içki ruhsatı verilmesine tepki gösterdi.

 2. #2
  herkes kendini uyanık sanırmış,,,,devletten saklı mı olurmuş...birşekilde ortaya çıkıyor,,seninde yalanın gün yüzüne...haaa
  demirtaş zaten çok uyanık,nedense konuşması bile samimi gelmiyor değilde zaten..kime ne anlatıyor,ancak kendini kandırır taş demirtaş
  Demirtaş'ın kardeşi servetine servet katıyor

 3. #3
  Adamın bir tek doğru sözü yokki. Kendi havuz sefalarında, çocukları amerikada , kardeşleri Diyarbakırın en lüks lokantası ve oteline sahip. Tuzu kuru. Kürt gençleri de sokaklarda. Bazılarını dağa kaçırdı. Bu adam Hem Türk hem de Kürt halkının düşmanı. Kürt kimliği ile yalanlarıyla insanları kandırıyor.

  Kolay gelin selo efendi. ;)

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler