Özel Harekatçılardan gururlandıran mesaj

Diyarbakır'a gönderilen özel harekatçılar uçakta hostesle selfie çektirirken 'Ne zaman döneceksiniz' sorusuna 'Şehit olunca' cevabını verdi.

Teröre karşı yürütülen operasyonlar kapsamında Diyarbakır ve çevre illere takviye olarak gönderilen özel harekatpolislerinin morallerinin yerinde olduğu görüldü. Gönderildikleri uçakta hostesle Selfie fotoğraf çektiren polisler, hostesin "Ne zaman döneceksiniz?" sorusuna "Şehit olunca" cevabını vermesi herkesi duygulandırdı.


Fotoğrafta THY ile uçan ekibe kabin görevlileri ve uçuş ekibinin de oldukça ilgili olduğu görülüyor. Bir hostes, çatışma bölgesine giderken bile yüzlerinden gülümseme eksik olmayan polislerle selfie çektiriyor. Fotoğrafta kimi polislerin el salladığı da görülüyor.

Özel Harekatçılardan gururlandıran mesaj

ŞEHİT OLUNCA DÖNECEĞİZKabin ekibiyle polisler arasında geçen bir diyalog ise, terörle mücadelede güvenlik güçlerinin kararlılığını ortaya koydu. Özel Harekatçı polislere "Ne zaman döneceksiniz?" diye soran hostese polisler "Şehit olunca" cevabını verdi.

GÖREV YERLERİNE GİTTİLERDiyarbakır'a uçakla inen ekipler, buradan merkez, Cizre ve Şırnak'taki görev yerlerine dağıtıldı.