Belediyenin Önüne Koyun Kellesi Bıraktılar

Belçika’da yaşayan Müslümanlar Maaseik belediyesinin önüne kesilmiş koyun başı bırakarak yetkilileri şoke etti. Maaseik belediyesinin önüne iki gündür kimliği belirsiz kişi veya kişilerce koyun kellesi bırakıldığı öğrenildi. Yetkililer,...

 1. #1
  Belediyenin Önüne Koyun Kellesi Bıraktılar
  Belçika’da yaşayan Müslümanlar Maaseik belediyesinin önüne kesilmiş koyun başı bırakarak yetkilileri şoke etti.

  Maaseik belediyesinin önüne iki gündür kimliği belirsiz kişi veya kişilerce koyun kellesi bırakıldığı öğrenildi. Yetkililer, kurbanlıklara getirilen uyuşturma şartının protesto etmek isteyen şahısların bu eylemi gerçekleştirmiş olabileceğini düşünüyorlar.

  Limburg bölgesinin Maaseik belediyesi önüne iki gündür koyun kellesinin bırakıldığı açıklandı. Şu ana kadar toplam 4 kellenin bırakıldığı aktarılırken, polisin eylemi gerçekleştirenleri yakalayamadığı ifade edildi. Yapılan açıklamada bölge polisinin çalışmalara devam ettiği ifade edilirken, kelleleri bırakanların kurbanlara getirilen uyuşturma şartını protesto etmek isteyen vatandaşların olabileceği aktarıldı. Maaseik Belediye Başkanı Jan Creemers, “ Bir insanın görüşünü ifade etmesi için seçilen çok yanlış bir yol. Böyle bir şeyi yapamazsın." dedi. Creemers, eylemi gerçekleştirenlerin kim olduğu hakkında bir fikre sahip olmadığını da belirtirken, “ Sadece tahminlerimiz var. Ayrıca daha ne kadar devam edecek onu da bilmiyoruz. Ayrıca bu hayvanların nasıl kesildiği sorusu da akıllara geliyor. Muhtemelen kaçak yollarla kesilmişler" dedi.

  Koyun kellelerini bırakanların, koyunların kulağında bulunan kimlik numaralarını da çıkardıkları belirtildi.

  Kaynak: http://www.zamanbelcika.be/haber/gun...esi-biraktilar

 2. #2
  ALLAHIM akıl fikir versin inşallah...yavaş yavaş onlarda adam olacak,anlayacaklar ne ile dalga geçtiklerini...
  Belediyenin Önüne Koyun Kellesi Bıraktılar

 3. #3
  Bari pişiripte koysalardı . Yanına da sarmısak. Belçika belediyesindekiler en azından kelle paça yerlerdi. Hayatta sevmemmmmmm ama belçikalılarla iyi dalga geçmişler.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler