Erdoğan Hem Suçlu Hemde Güçlü VALİLERE BÜYÜK ŞOK

Saray'da muhtarlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çözüm Sürecinde yaşanan zafiyetle ilgili suçu, bölgede görev yapan bürokratlara attı. Aktifhaber.com Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bölgedeki kamu görevlilerin gelişmeleri eksik, yanlış ...

 1. #1
  Erdoğan Hem Suçlu Hemde Güçlü VALİLERE BÜYÜK ŞOK
  Erdoğan Hem Suçlu Hemde Güçlü VALİLERE BÜYÜK ŞOK

  Saray'da muhtarlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çözüm Sürecinde yaşanan zafiyetle ilgili suçu, bölgede görev yapan bürokratlara attı.

  Aktifhaber.com


  Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bölgedeki kamu görevlilerin gelişmeleri eksik, yanlış değerlendirmesi zafiyete yol açtı" değerlendirmesinde bulundu.
  Daha önce terör örgütü PKK'nın Çözüm Süreci boyunca silah stokladığını ve Valilerin, askere operasyon izni vermemesinin kendi talimatlarını olduğunu dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün muhtarlarla yaptığı toplantıda Çözüm Süreci'nin faturasını bölgedeki bürokratlara kesti.

  Erdoğan "Bölgedeki kamu görevlilerin gelişmeleri eksik, yanlış değerlendirmesi zafiyete yol açtı" dedi.


  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu, PKK'nın Çözüm Sürecinde bölgede yığınak yaptığını ve silah stokladığını böyle itiraf etmişti.


  VALİLER ASKERİN OPERASYON TALEBİNE GERİ ÇEVİRMİŞTİ  özüm Süreci boyunca Askerin operasyon talebi, Erdoğan'ın da itiraf ettiği gibi kendilerine verilen talimat gereği Valiler tarafından geri çevrilmişti. Örneğin 2014 yılında TSK geçen yıl 3 ilde 290 operasyon talebinde bulunmuş ancak valiler 8’i için izin verdiği ortaya çıktımıştı.


  Hürriyet’in edindiği bilgiye göre
  TSK, sadece 2014’te şu an en fazla terör eylemlerinin yaşandığı kentlerden Şırnak’ta 110, Hakkâri’de yaklaşık 100 ve Tunceli’de de 80 civarında müdahale talebinde bulundu. Taleplerin 2013 yılı ve diğer bazı illerdeki başvurular dikkate alındığında daha da fazla olduğu belirtildi.


  "TALİMATI VERDİK" DİYEN ERDOĞAN, BÜROKRATLARI HEDEF GÖSTERDİ  O gün "Valilerimiz kendilerine verdiğimiz talimatlar gereği şu andaki gibi operasyonlara girmiyorlardı" diyen Erdoğan, bugün yaptığı açıklamada
  "Bölgedeki kamu görevlilerin gelişmeleri eksik, yanlış değerlendirmesi zafiyete yol açtı" sözleri ile bir bakıma Çözüm Sürecinde başarısızlığın faturasını bölgedeki Valilere ve diğer bürokratlara kesti.


  Sözcü Gazetesi dün manşetten verdiği haberde, Askerin PKK'lıları tek tek tespit ettiğini, Vali'den operasyon izni istediğini ama Vali'nin askere operasyon izni vermediğinin belgesini yayınlamıştı.


  Gönül öyle yol geçen hanı değildir, DERGAHTIR..Öyle paldır küldür girilip çıkılmaz..GÜNAHTIR..!
  ______MEVLANA_______


 2. #2
  Aktif haber Pkk sempatizanı bir ajans. Bunların toplama haberlerine tek pencereden bakarak kimin dost kimin hain olduğuna karar verilemez. Helede medyanın şu zamanda basın özgürlüğü diyerek her türlü yalan ve sahte haberi yaptığı zamanlarda kaynağı bile belli olmayan haberlerine dayanarak yorum yapılamaz. Asker 290 kere izin istemişte 8 ine müsaade edilmiş. Bu medya organı sadece internet üzerinden yayın yapan bir site. Hangi kaynağa dayanarak böyle haberler veriyolar. Asker izin isterken bunlarda oradamıymış.

  Her zaman ki gibi , en ufak meseleden medet umarak Erdoğan düşmanlığı yapmak için güzel bir bahane. Ülkenin kaderi , Erdoğanın kaderiyle aynı. Erdoğanı yenmek bu ülkeye diz çöktürmek demektir. Bunun içinde her türlü ahlaksız yalan haberle Erdoğan ve hükümet düşmanlığı yapılırken , bunları söyleyenlerin kimlikleri de belliyken bu haberler boş ve saçma olmaktan öteye gidemez. Halk biliyor neyin ne olduğunu... Böyle ne olduğu belli olmayan yayınlara kimse itibar etmez. Bazıları hariç.....

 3. #3
  Böylesi nefret kokan yazıları yayınlamasanız kardeşim çok güzel olur,nefret edenin ekmeğine yağ sürmeyelim derim...
  Mümin tövbe ile merhamet ister Rabbin'de affı için
  Selam ve dua ile...

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler