Yerli denizaltı için çalışmalar başladı

Yerli denizaltı için çalışmalar başladı Türkiye, savunma sanayine yatırımlarını artırıyor. 2021'de ilk uçak gemisine kavuşacak olan Türkiye, yerli denizaltı için de düğmeye bastı. Atak Helikopteri, Altay Tankı, Bozok veAtmaca Füzeleri, İHA ve...

 1. #1
  Yerli denizaltı için çalışmalar başladı
  Yerli denizaltı için çalışmalar başladı

  Türkiye, savunma sanayine yatırımlarını artırıyor. 2021'de ilk uçak gemisine kavuşacak olan Türkiye, yerli denizaltı için de düğmeye bastı.

  Atak Helikopteri, Altay Tankı, Bozok veAtmaca Füzeleri, İHA ve onlarca zırhlı aracıyla savunma sanayiine çağ atlatan Türkiye, bölgededeki güvenliği artırmak için yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor.

  YERLİ DENİZALTI MÜJDESİ  2021'de bir orduyu taşıyabilecek, tam teşekküllü hastaneye sahip ilk uçak gemisine kavuşacak olan Türkiye, yerli denizaltı için çalışmalara başladı.

  Konu ile ilgili bilgiler veren Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Yeni bir denizaltı projesine başlandı. 30-40 gün su altında kalınmasını sağlayacak hidrojen yakıt teknolojisinin de TÜBİTAK'ta geliştirilecek" dedi.

 2. #2
  Satın aldığımız SAAB'ın bir modeline YERLİ OTOMOBİL dedikten sonra başında yerli ibaresi olan hiçbirşeye yerli gözüyle bakmıyorum artık.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

  Bu Konu için Etiketler